Зимовий Кубок SAM Roller Club, 2й етап

31 Січня 2016 року на ролер-треку ТРЦ "Dream Town" пройшов 2й етап Зимового кубку SAM Roller Club по спідскейтінгу. 77 спортсменів прийняли участь у змаганнях, з семи ролер-клубів – представників Києва, Харкова та Бучі.

17 спортсменів клубу, в шести вікових категоріях, стартували від Професійної ліги спідскейтінгу України, на другому етапі змагань Зимового Кубку 2015-2016, який відбувся 31 Січня на ролер-треку ТРЦ "Dream Town"

Загалом, 2й етап Зимового кубку SAM Roller Club по спідскейтінгу відвідало 77 спортсменів, з семи ролер-клубів – представників Києва, Харкова та Бучі.

Вперше на змаганнях наші молодші спортсмени категорії Діти С були представлені у естафеті на дистанцію в 1 км. Одночасно дві команди отримали перший досвід злагодженої командної роботи в цій дисципліні, та посіли перше та друге місце на п’єдесталі пошани.
Також в естафеті команди ПЛСУ зайняли перше місце серед вікових категорій Діти В (2 км) та Абсолют (3 км).

Ще відзначимо двох спортсменів клубу – Петрова Богдана (2003 р.н.), та Путінцеву Поліну (2002 р.н.), які продемонстрували свою спортивну підготовку на рівні с дорослими професійними ролерами в категорії Абсолют, та посіли четверті місця по сумі багатоборства в турнірній таблиці.

Підсумок змагань для нашого клубу – 8 золотих, 3 срібних і 2 бронзова медаль за сумою всіх дистанцій у своїх вікових категоріях.

Категорія К-ть учасн.
в категорії
Учасник Місце
(за сумою)
Діти D (дів.) 11 Цицанюк Катерина 1
Федоренко Катерина 3
Діти С (юн.) 6 Івчатов Іван 1
Лузаков Даніїл 3
Лясота Максим 6
Діти С (дів.) 8 Лузакова Анастасія 1
Сидоренко Ніколь 2
Маленко Софія 5
Діти В (юн.) 4 Ромас Денис 1
Шкряда Микита 2
Діти B (дів.) 3 Казьміна Ксенія 1
Кадети (юн.) 4 Фомічов Андрій 1
Заріпов Дмитро 2
Чоловіки 8 Мохнач Роман 1
Петров Богдан 4
Жінки 5 Путінцева Поліна 4

Вам також може сподобатися...

X