Зимовий Кубок SAM Roller Club 2017-2018, 2й етап

27 січня у ТРЦ «DreamTown» відбувся 2-й етап Зимового Кубку SAM Roller Club, у якому знов взяла участь частина команди ПЛСУ майже у тому ж складі, що й на грудневому 1-му етапі. Цього разу під керівництвом тренерів Руслана Маковецького та Сергія Ганзенко клуб виставив на змагання 19 спортсменів у чотирьох дитячих вікових категоріях, а Андрій Фомічов знов був заявлений у категорії Юніори.

27 січня у ТРЦ «DreamTown» відбувся 2-й етап Зимового Кубку SAM Roller Club, у якому знов взяла участь частина команди ПЛСУ майже у тому ж складі, що й на грудневому 1-му етапі. Цього разу під керівництвом тренерів Руслана Маковецького та Сергія Ганзенко клуб виставив на змагання 19 спортсменів у чотирьох дитячих вікових категоріях, а Андрій Фомічов знов був заявлений у категорії Юніори.

Найпершим відзначимо наймолодшого представника ПЛСУ на січневому етапі змагань – Георгія Шумовецького, що одноосібно захищав честь клубу у категорії Діти D ‎(2012-2013 р.н.).


Зайнявши друге місце у груповому забігу на 100 метрів, Гера виправив ситуацію на 200-метрівці, де, незважаючи на невдалий старт, продемонстрував характер та обійшов усіх суперників, посівши за сумою балів перше місце.

Єва Бабенко, що єдина представила клуб у фітнес-категорії – Фітнес Діти С ‎(2010-2011 р.н.), на обох турнірних дистанціях рівних собі не мала, вигравши зі значним відривом від конкуренток групові півфінальні та фінальні забіги на 200 та 300 метрів. У підсумку знов закономірно посівши першу сходинку, як, власне, й на 1-му грудневому етапі змагань.Наступними стартували четверо дівчат та троє хлопців у категорії Діти С ‎‎(2010-2011 р.н.). Перший дівочий півфінал групового забігу на 600 метрів знов зафіксував грамотну командну роботу Катерини Цицанюк, за допомоги якої з гарним часом дістались фіналу Олександра Кривошея та Ольга Половиця. У другому півфіналі Марія Шаповалова, зі старту увімкнувши форсаж, не залишила жодних шансів суперницям, впевнено виборовши собі першу доріжку у фінальному забігу. Фінал теж пройшов без несподіванок: тріо переможців з часів 1-го грудневого етапу залишилось незмінним – Катя, Маша та молодша Саша, що знов залишила позаду групу старших на рік суперниць з інших клубів. У хлопців прикра відсутність фаворита у категорії – Марка Сокрути – на здобутку ПЛСУ не позначилась: партнери Марка чудово дали собі раду. Микита Корольов та Михайло Білоткач спокійно дістались до фінішу першими, не забувши допомогти з третьою сходинкою молодшому на рік одноклубнику Олегу Слободянику.У категорії Діти В ‎‎(2008-2009 р.н.) цього разу обійшлось без півфіналів групових забігів, що, втім, на розподіл місць не вплинуло. Знов збігавши 100 метрів добін-спринт з найкращим часом, на довгій дистанції 1000 метрів у хлопців тріумфував Ральф Щетина, вдруге поспіль вигравши кілометрову дуель у свого основного суперника з SAM Roller Club. На третю сходинку, як і в грудні, піднявся Ярослав Верба з чудовим часом на стометрівці, який дозволив зрівнятися за загальною сумою очок із старшим на рік суперником, поступившись лише одноклубнику Ральфу. У дівчат свій клас підтвердила Марія Власенко, яка стала найшвидшою як у добін-спринті, так й на кілометровій дистанції. Окремо треба відзначити командну роботу четвірки спортсменок ПЛСУ у цій віковій категорії – Марії Власенко, Анастасії Кривошеї, Єви Сачко та Кіри Булах. Перед дівчатами було поставлене завдання дістатися до фінішу єдиною групою, що й було вдало виконано.У категорії Діти А ‎‎(2006-2007 р.н.) чотири спортсмени ПЛСУ залишили за собою два перших та два других місця на п’єдесталі пошани. У хлопців Антон Цицанюк та Данило Лузаков обмінялись перемогами у добін-спринту та груповому забігу на півтора кілометри, набрали однакову кількість балів, але завдяки пріоритету довгої дистанції перше місце зайняв Данило. У дівчат завдяки напрочуд вдалому індивідуальному забігу на стометрівці на першу сходинку за сумою балів піднялась Ірина Висоцька – цьому не завадило навіть друге місце на дистанції 1500 метрів, де Ірина поступилась одноклубниці Анастасії Лузаковій. Дістатись за сумою балів вище другої сходинки грудневій переможниці Насті цього разу завадив невдалий добін-спринт.


І, нарешті, у категорії Юніори ‎(2000-2003 р.н.) знов зумів нав’язати боротьбу старшому на два роки супернику з SAM Roller Club Андрій Фомічов. Цього разу Андрій знов програв добін-спринт, але виграв одну з двох довгих дистанцій – 3000 метрів. Був надзвичайно близький до того, щоб виграти ще й забіг на 1000 метрів, але на передостанньому повороті пропустив атаку суперника й фінішував другим, що по сумі балів дозволило посісти другу сходинку на п’єдесталі.

Після основної частини змагань настав час командних естафет. У категорії Діти В не пощастило найсильнішій із сформованих трійок ПЛСУ у цьому віці – дівчатам 2009 року. Лідируючи у двобої з командою старших на рік учасників 2008 р.н., Настя Кривошея, заходячи у поворот, зіткнулась із одним з суперників, що посеред треку вертався до місця зміни, та впала. Вчасно передати естафету не вийшло, потім дівчата на емоціях наплутали зі зміною й передчасно завершили змагання. Дві інші команди, складені переважно із молодших спортсменів ‎2010-2011 р.н., показати кращий за старших суперників час не змогли, тому посіли другу та третю сходинки п’єдесталу пошани.Не обійшлось без падіння в естафетній гонці й у дівчат категорії Діти А, що завадило дівочій трійці ПЛСУ у складі Ірини Висоцької, Анастасії Лузакової та Марії Власенко до самого фінішу нав’язати боротьбу трійці юнаків-одноклубників Антону Цицанюку, Данилу Лузакову та Ральфу Щетині. У підсумку, хлопці зайняли першу сходинку, дівчата – другу.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Вам також може сподобатися...

X