Зимовий Кубок SAM Roller Club 2017-2018, 1й етап

9 грудня у ТРЦ «DreamTown» відбувся перший етап традиційного Зимового Кубка SAM Roller Club. Змагання зібрали майже півтори сотні учасників з Києва, Харкова, Бучі, Ірпеня, а також гостей з Мінська, в семи вікових категоріях. З метою отримання практики змагань в зимове міжсезоння в турнірі взяла участь частина команди ПЛСУ під керівництвом тренерів Руслана Маковецького та Сергія Ганзенко, заявивши 18 спортсменів в три дитячі вікові категорії Діти С ‎(2010-2011 р.н.), Діти В ‎(2008-2009 р.н.) та Діти А ‎(2006-2007 р.н.), а Андрій Фомічов представив клуб в категорії Юніори ‎2000-2003.

Першими в боротьбу за призові місця вступили дівчата (Шаповалова Марія, Цицанюк Катерина, Кривошея Олександра) та хлопці (Дзендзелюк Данило, Білоткач Михайло, Корольов Нікіта) категорії Діти С.

Спортсмени для початку показали гарний час на індивідуальній дистанції 100 метрів «Доббін-Спринт». А потім продемонстрували відмінну командну взаємодію парами, трійкою і квартетом в півфінальних і фінальних групових забігах на дистанції 600 метрів (у хлопців, перш за все, відзначимо півфінальну роботу Марка Сокрути), що дозволило повністю зайняти весь п’єдестал пошани як у дівчат, так і у хлопців.

Окремої похвали заслуговує третє місце Олександри Кривошеї 2011-го року народження, яка на довшій дистанції залишила за спиною цілу групу старших на рік дівчаток завдяки своєму старанню і грамотній роботі тандему одноклубниць Катерини Ціцанюк і Марії Шаповалової.
Відмінно проявили себе і шестеро спортсменів ПЛСУ в категорії Діти В. Ральф Щетина з запасом випередив суперників по часу на дистанції «Доббін-Спринт», після чого спокійно, без інтриги виграв півфінальний забіг на 1000 метрів. У фіналі допоміг молодшому партнеру Ярославу Вербі підтягнутися на третю позицію, потім прискорився і випередив свого основного суперника з SAM Roller Club, зірвавши оплески за підсумками фінішної дуелі і зайнявши підсумкове перше місце за сумою дистанцій з максимумом набраних очок.

Також в цій категорії не залишили шансів старшим на рік суперницям дівчата (Булах Кіра, Власенко Марія, Кривошея Анастасія), спершу забрали три перших місця на індивідуальній дистанції 100 метрів. Потім зайнявши всі перші місця в обох півфіналах групових забігів на 1000 метрів і, нарешті, добре попрацювавши в фіналі, як в групі, так і на фінішному ривку, знову забрали три перших місця. Закономірно, що і цей п’єдестал пошани за сумою очок повністю окупували спортсменки ПЛСУ.В аналогічний спосіб виступили і дівчатка в категорії Діти ААнастасія Лузакова і Ірина Висоцька показали два кращих часи на індивідуальній дистанції, а потім зі значним відривом від суперниць фінішували в груповому забігу на 1500 метрів. У хлопчиків перше місце впевнено зайняв Лузаков Данило, набравши максимум очок за сумою обох дистанцій. А ось за друге місце розгорнулася запекла боротьба, яку за рахунок хорошого індивідуального забігу в результаті за сумою балів виграв спортсмен ролер-клубу «Лідер» Ілля Савенко, вклинившись між двома представниками ПЛСУ.

І, нарешті, в категорії Юніори Андрій Фомічов нав’язав боротьбу старшому на два роки супернику з SAM Roller Club, і навіть зміг виграти у нього один з двох групових забігів. Однак поступився на двох дистанціях, що залишилися, і зайняв за сумою очок друге місце на п’єдесталі пошани.

Завершився вечір відмінною командною роботою в естафеті на дистанції 2000 метрів. Чотири команди ПЛСУ зайняли по два перших місця на п’єдесталі в категоріях Діти В і Діти А, при цьому окремо варто відзначити команди Лузакової-Висоцької-Щетини і Сачко-Цицанюк-Шаповалової. Анастасія та Ірина в категорії ‎2006-2007 за підтримки піднятого в старшу категорію Ральфа відсунули на другу позицію команду хлопчиків-одноклубників. А тріо дівчаток Єва-Катя-Маша (2009-2010 р.н.) в очній боротьбі на півкола обійшли команду старших суперниць 2008-го року народження, заслуживши за підсумками забігу тривалу овацію старших одноклубників і батьків.


Вітаємо наших спортсменів з успішним виступом на першому з трьох етапів Зимового Кубка SAM Roller Club і бажаємо не зменшувати обертів в подальшому, плідно попрацювавши взимку над подальшим покращенням індивідуальних результатів і командної взаємодії.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Вам також може сподобатися...

X