Зимовий кубок SAM Roller Club 2012, 1й етап

Ось і закінчилися змагання, яких так довго чекали!

Змагання пройшли з великою кількістю учасників – цього разу в Києві на базі ролер треку в ТРЦ «DreamTown» стартувало 97 осіб. Стартували спортсмени трьох Київських клубів і так само спортивні клуби міст Суми та Шостки, які привезли близько 30 учасників. У групі актив стартував гість з Москви (Росія). Команда «Професійної ліги спідскейтінга України» була представлена складом з 26 спортсменів.

Як звичайно, найсерйозніша боротьба зав’язалася серед клубів м Києва.

Першими стартували діти 2006 року і молодше, борючись за свої перші перемоги і медалі. Серед хлопчиків цієї категорії Шкряда Микита за двома дистанцій зайняв 2е місце. У групі дівчаток вперше стартувала Дерев’янченко Катерина, зайнявши 2е місце і Соколова Поліна – третє місце. Хочеться також відзначити наших юних спортсменів, для яких це так само були перші старти: Кот Артем (4е місце), Дерев’яненко Михайло (5е місце).

У дітей в групі «2004 – 2005» на дистанції 300м третє місце у Облапа Ігоря, а за сумою двох дисциплін четверте місце. Владислав Крикунов, не дивлячись на відсутність постійних тренувань, зайняв 5е місце на дистанції 300м. Ці хлопці змагались в одній категорії з дітьми, які старші за них на один рік, а це дуже не просто у віці семи років. Серед дівчаток в цій категорії, огріхи в суддівстві не дали можливості піднятися на п’єдестал пошани Альоні Крикуновій, у підсумку четверте місце за сумою двох дистанцій (8е місце з падінням на 300м, і 2е – на 800м). Діана Кот зайняла 5е місце на дистанціях 800м та 4е на 300м, всього лише шість десятих секунди не вистачило Діані щоб увійти в призи на трьохсот метрівці. Ратнер Анастасія після хвороби не змогла відновити повністю свою форму і зайняла сьому позицію за сумою двох дистанцій. Анна Волобаева, яка тренується всього лише два місяці, стартувавши на фітнес-роликах зайняла 15е і 16е місце в цій категорії.

У наступній категорії «2002 – 2003» наші хлопці Фомічов Андрій і Петров Богдан, показавши свої персональні рекорди, завоювали друге і третє місце. У цій же категорії стартувало два новачки Кулинич Вадим і Ройтер Ян, тренуючись всього лише два місяці, з 14 стартуючих зайняли 8е і 9е місця. Поліні Путинцевій серед дівчат даної категорії не було рівних, вона завоювала перемогу з великою перевагою серед своїх суперниць.

У категорії «2000-2001» переможцем став спортсмен нашого клубу – Кравченко Тарас, посівши перше місце на дистанціях 300 і 2000м.

Весь п’єдестал пошани категорії «1995 – 1997» зайняли наші вихованці Бердичівський Борис, Бердичівський Олександр і Устименко Кирило.

Серед дівчаток «1998 – +1999» призові місця також посіли спортсменки ПЛСУ: на 300м Марта Мохнач зайняла 1е місце, а Яна Маковецька – 2е. На дистанції 3000м дівчата обмінялися місцями відповідно посівши друге і перше місця. У підсумку за сумою двох дистанцій переможцем стала Яна, а Марта була срібним призером.

У категорії «Абсолют» серед чоловіків з рекордом треку (32.8сек) на дистанції 300 метрів, володарем золота став Мохнач Роман. Друге місце у Сергія Ганзенко і третє місце зайняв Полясковський Андрій, після річної перерви в тренуваннях. Варто зауважити, що рекорд треку на цій дистанції був незмінним більше двох років. На дистанції 3000м переможцем міг бути Сергій Ганзенко. З перших хвилин було видно, що він вийшов на старт показати високий результат, обігнавши всіх учасників забігу на одне коло. Але неспортивна поведінка спортсменів команди опонентів і упереджене суддівство, не дали можливості взяти верх і повною мірою насолодитися перемогою. У результаті він був дискваліфікований з незрозумілих нам причин. За сумою двох дистанцій на першу сходинку піднявся Роман Мохнач, а третє місце у Андрія Полясковського. У дівчат, у цій категорії, Альона Худіяш двічі піднімалася на другу сходинку п’єдесталу пошани.

Разом заслугами спортсменів ПЛСУ стали:
5 золотих, 6 срібних та 4 бронзових медалей.

«Професійна ліга спідскейтінга України» висловлює велику подяку всім спортсменам і батькам за участь і підтримку на змаганнях!

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Вам також може сподобатися...

X