Зимовий кубок SAM Roller Club, 3й етап

15 лютого в Києві на ролер-треку ТРЦ "Dream Town" був проведений третій етап Зимового кубка SAM Roller Club по спідскейтінгу. У змаганнях взяли участь 45 спортсменів з п’яти спортивних ролер-клубів.

У заключному етапі Професійну лігу спідскейтінга України представили 4 спортсмена клубу, які стали переможцями, зайнявши найвищу сходинку п’єдесталу за сумою набраних очок в трьох етапах змагань.

Команда ПЛСУ взяла участь в естафеті на 3000 м, у категорії "Абсолют" (1999 р.н. і старші), і перемогла своїм молодим складом, команди опонентів SAM Racing Team, що складалися з "іменитих" Майстрів спорту і досвідчених спідскейтерів. Це показник бездоганного лідерства та професійної спортивної підготовки нашого клубу.

Підсумок – 3 золотих і 1 срібна медаль за сумою всіх дисциплін у своїх категоріях на третьому етапі змагань.