Зимовий кубок SAM Roller Club 2014, 2й етап

• img-20140211193241
  • img-20140211193253
  • img-20140211193307
  • img-20140211193320

26 січня 2014 “Київська міська незалежна федерація роликового спорту всіх видів та напрямків” провела 2й етап змагань Зимового Кубка SAM Roller Club.

У змаганнях взяла участь команда ПЛСУ у складі: Мохнач Роман, Кравченко Тарас, Гук Артур, Фомічов Андрій, Заріпов Дмитро, Ромас Денис, Сліпич Варвара, Сніжко Ілля.

Наші спортсмени показали наступні результати:
Діти категорія С. Денис Ромас на дистанції 300м тайм-тріал показав другий результат, поступившись переможцю 1 секунду. Сніжко Ілля в спринті був четвертим, програвши дві десяті секунди третьому місцю, але на дистанції 800 метрів у важкій боротьбі показав другий результат. Варя Сліпич за підсумками спринту була другою, з результатом 46.9 сек. Всі наші спортсмени дистанцію 800 метрів подолали з персональними рекордами.
Діти категорія А. Андрій Фомічов у своїй групі здобув перемогу на двох дистанціях, а Дмитро Заріпов був другим відповідно.
Кадети. В черговий раз Тарас Кравченко здобув перемогу в цій віковій категорії, другим був його товариш по команді Артур Гук.
Абсолют. Наш "спринтер" Роман Мохнач був близький до встановлення рекорду треку на дистанції 300 метрів, але зміг тільки повторити своє досягнення, з результатом 32.9 сек. На дистанції 3000 метрів він був другим і на даний момент займає за сумою двох етапів друге місце, маючи однакову кількість очок з переможцем. Вітаємо всіх переможців та призерів!