Яна Маковецька – перший міжнародний суддя World Skate в Україні!

21-23 лютого 2019 року у Римі відбувся міжнародний семінар World Skate зі спідскейтингу для тренерів та суддів — Inline Speed Skating International Seminar for Coaches and Judges, за підсумками якого представник України, Яна Маковецька, на підставі результатів підсумкового іспиту увійшла у десятку найкращих суддів, разом із представниками країн-законодавців моди у світовому спідскейтингу — Колумбії, Італії, Нідерландів та Тайваню.

Далі – слово Яні.
 
Декілька днів тому мені вдалось побувати у Римі на великій ролер-події. Там було проведено міжнародний семінар для тренерів та суддів зі всього світу, що небайдужі до нашого виду спорту. Розповідали про нововведення, ідеї та про те, як рухатись до цілі стати олімпійським видом спорту. Я ж приймала участь саме у суддівському семінарі, в кінці якого можна було скласти іспит та за підсумками якого обирали тих, хто стане новими Міжнародними Суддями!

Я вирішила спробувати себе й, не повірите, в мене ВИЙШЛО! З 34-х учасників іспита обрали 10 найкращих, і Україна увійшла в число обраних, окрім нових міжнародних суддів з Нідерландів, Італії, Колумбії, Китаю, Тайваню та Індонезії.

Тепер про те, що відбувалось за лаштунками – величезний та довгий ланцюжок подій привів мене на цей семінар, і те, про що я й не мріяла, відбулось:

  • вчитель англійської, що дав мені стільки знань, завдяки чому я відчуваю себе мега вільною людиною за кордоном;
  • мій клуб, що завжди слідкував за правилами World Skate та максимально багато робив задля того, щоб рівень наших змагань зростав кожного разу;
  • мої батьки, які завжди підштовхують та підтримують (про це можна писати окремий пост);
  • та, звісно, ще одна дужа важлива людина, без якої я, можливо, навіть не дізналася б про таку подію – Marco Altmann ( thank you so much for everything you do for me, for your support and so valuable information, for attending the seminar in Ukraine and just being a very good person).

Чимало учасників семінару бачили, як я готуюсь та хвилююсь, часто підходили й підтримували, а потім питали, як же все пройшло, особливо не віривши в те, що якась дівчина з України складе такий іспит. Не буду лукавити, я й сама не дуже вірила. Проте життя все ж цінує працьовитих, і я не залишилась без свого подаруночка.

Дуже пишаюсь тим, що відбулось, та дуже щаслива, що зробила це для своєї країни!

Вам також може сподобатися...

X