World Inline Cup Ostrava 2019

15 червня 2019 року в чеській Остраві відбувся четвертий етап Кубку Світу зі спідскейтингу – World Inline Cup Ostrava 2019. Разом з іншими на дистанцію у 33,5 км, як й рік тому, вийшов спортсмен ПЛСУ – Андрій Фомічов.

Відразу слід зазначити, що повторити свій торішній результат у Андрія з певних причин не вийшло. Нагадаємо, що у 2018-му йому вдалось подолати дистанцію за 58:38, що стало найкращим часом з усіх українських спортсменів, що взяли старт у Остраві, а також восьмим показником у категорії Юніори та 33-м у загальному заліку чоловіків.

Цього разу час Андрія склав 01:02:59 – шостий показник у категорії Юніорів та 41-й у загальному заліку. Причиною стало рішення спортсмена перед забігом змінити черевик на новий – як наслідок, на дистанції розтер ноги до крові, що й позначилось негативним чином на підсумковому часі. Що ж, досвід буває різний, й цей – також надзвичайно корисний.

Бажаємо Андрієві успіхів на наступних стартах, а за рік у Остраві – вже у зручному взутті неодмінно покращити свій результат 2018-го!

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Вам також може сподобатися...

X