Відкритий чемпіонат Сумської області

19-20 червня 2021 року команда ПЛСУ у кількості вісімнадцяти спортсменів під керівництвом Руслана Маковецького, Сергія Ганзенка та Яни Маковецької взяла участь у відкритому чемпіонаті Сумської області зі швидкісного бігу на роликових ковзанах у місті Шостка.

Дводенний формат турніру передбачав цікаву та різноманітну програму змагань: два індивідуальні забіги – на стометрівці та 200 метрів доббін-спринт; спринтерський турнір на 500 метрів з чвертьфіналами, півфіналами та фіналами; середню дистанцію 1000 метрів та довгу дистанцію, в залежності від віку спортсменів, від 300 до 3000 метрів.

Окремо треба відзначити суперників – спортсменів шосткінської ДЮСШ “Барса” та сумчан з клубу “Чемпіон”, що підняли планку конкуренції на дуже високий рівень та змусили докласти максимум зусиль у боротьбі за медалі – ніхто зі спортсменів не зміг продемонструвати абсолютний результат, зібравши перші місця на всіх дистанціях.

У підсумку, медальний здобуток спортсменів ПЛСУ у різних категоріях склав 6 золотих, 6 срібних та 3 бронзові медалі.

Діти С (2013-2014 р.н.)

Хлопці:
1 місце (2, 1, 1, 2, 1)* – Владислав Пантюхов
* У дужках – місця на окремих дистанціях.

Діти В (2011-2012 р.н.)

Дівчата:
1 місце (1, 1, 1, 1, 2) – Марта Івчатова
2 місце (4, 3, 2, 2, 1) – Валерія Ткаченко
3 місце (2, 2, 3, 3, 4) – Евеліна Панасюк

Діти А (2009-2010 р.н.)

Дівчата:
1 місце (1, 1, 3, 2, 2) – Катерина Цицанюк
3 місце (3, 4, 1, 11, 1) – Єва Бабенко

Хлопці:
2 місце (4, 1, 2, 2, 1) – Микита Пантюхов

Кадети (2007-2008 р.н.)

Дівчата:
1 місце (1, 1, 2, 1, 2) – Олександра Іващенко
2 місце (2, 2, 1, 2, 1) – Кіра Булах

Хлопці:
1 місце (1, 1, 5, 1, 3) – Андрій Вознюк
2 місце (2, 2, 3, 3, 2) – Іван Івчатов
3 місце (3, 4, 2, 4, 1) – Данііл Лузаков

Юніори (2006 р.н. та старші)

Дівчата:
2 місце (2, 1, 2, 3, 2) – Анастасія Лузакова

Хлопці:
1 місце (1, 1, 2, 1, 2) – Антон Цицанюк
2 місце (3, 4, 1, 3, 3) – Микита Шкряда

Ще трьом спортсменам суми балів до п’єдесталу пошани не вистачило, проте вони продемонстрували характер та чудовий біг на окремих дистанціях. Ольга Половиця була 2-ю та 3-ю на 2000 метрів та 1000 метрів відповідно; Дамір Валєєв на тих самих дистанціях посів два 3-х місця; а Ніколь Сидоренко двічі була 3-ю, на стометрівці та у спринтерському турнірі 500 метрів.

Окремо слід зазначити, що Антон Цицанюк продемонстрував найкращий результат на стометрівці серед всіх чоловічих категорій – 10.95 сек, а Олександра Іващенко – серед всіх жіночих категорій – 12.0 сек.

Хочемо також побажати якнайшвидшого одужання Глєбу Хочіну, що отримав травму у зіткненні з нашим спортсменом та перепросити за цей прикрий інцидент.

Наостанок, висловлюємо щиру подяку організаторам – тренерам ДЮСШ “Барса” – за чудову організацію змагань та високий рівень конкуренції у категоріях, традиційну вже теплу гостинність та смачні призи гостям турніру!

Вам також може сподобатися...

X