Відкритий Чемпіонат Сумської обл. 2017

16-17 вересня 2017 року у місті Шостка відбулися традиційні вересневі змагання – Відкритий чемпіонат Сумської області зі швидкісного бігу на роликових ковзанах. Команда Професійної ліги спідскейтінгу України вирушила до Шостки суботнім ранком на чолі з тренерами Русланом Маковецьким та Сергієм Ганзенко


16-17 вересня 2017 року у місті Шостка відбулися традиційні вересневі змагання – Відкритий чемпіонат Сумської області зі швидкісного бігу на роликових ковзанах. Команда Професійної ліги спідскейтінгу України вирушила до Шостки суботнім ранком на чолі з тренерами Русланом Маковецьким і Сергієм Ганзенко у складі сімнадцяти спортсменів й після п’яти годин у дорозі прибула на затишний шосткінський стадіон «Барса». Загалом, клуб ПЛСУ був представлений у чотирьох вікових категоріях

Перший змагальний день складався з трьох дистанцій: індивідуальних забігів на 100 та 300 метрів, а також групового забігу на 1000 метрів для всіх вікових категорій, не виключаючи найменших учасників змагань – дітей 2010 р.н. та молодше. Справжньою зіркою першого дня стала молодша заявлена спортсменка ПЛСУ – Кривошея Олександра, що лише тиждень тому змінила фітнес-ролики на бігові. На важкій дистанції 1000 метрів Саша вразила глядачів своєю наполегливістю, після першого кола обійшла старших суперниць, протрималась у лідерах ще два кола та фінішувала першою.

Окремо треба відзначити стійкість Євгена Сніжко, що отримав неприємні пошкодження через прикре падіння на кілометровій дистанції, але знайшов у собі сили мужньо витримати медичну допомогу та продемонструвати гарні результати у наступний змагальний день.

Перший виїзний день закінчився загальною вечерею, галасливим заселенням до готелю, ігровим майданчиком та прогулянкою вулицями Шостки, що добігла кінця у гостинній піцерії Montana.

Наступного недільного ранку, після легкого сніданку, що зафіксував дива швидкості прийому їжі, вже о пів на дев’яту спортсмени знов були на стадіоні, готові до заключних двох дистанцій: індивідуальних забігів на 200 метрів та групового забігу від 500 до 3000 метрів, в залежності від вікової категорії. У груповому забігу серед дівчат 2010 року народження й молодше до команди ПЛСУ долучилась наймолодша Марта Івчатова (2012 г.р.), що взяла участь поза конкурсом та прийшла до фінішу четвертою, залишивши позаду двох дівчат, старших від неї на два роки.


Згідно регламенту змагань, переможців у кожній віковій категорії визначали за сумою балів. У підсумку, загальний доробок спортсменів ПЛСУ склав 11 медалей: чотири золотих, три срібних та чотири бронзових. До того ж, Іван Івчатов та Марк Сокрута стали абсолютними чемпіонами у своїх категоріях, вигравши всі п’ять дистанцій. Також, у кроці від цього зупинились Денис Ромас та Анастасія Кривошея, що обійшли своїх суперників на чотирьох дистанціях з п’яти.

Категорія К-сть учасн. Учасник Місце
(по сумі)
2010 і мол. (юн.) 9 Сокрута Марк 1
Корольов Нікіта 2
Пантюхов Микита 3
2010 і мол. (дів.) 5 Кривошея Олександра 2
2008-2009 (юн.) 11 Івчатов Іван 1
Верба Ярослав 3
Вараниця Артем 4
Більченко Іван 5
Сніжко Євген 8
‎2008-2009 (дів.) 9 Кривошея Анастасія 1
Булах Кіра 2
Цицанюк Катерина 4
2006-2007 (юн.) 12 Шкряда Микита 3
Цицанюк Антон 5
Лузаков Данііл 6
‎2006-2007 (дів.) 10 Лузакова Анастасія 3
2004-2005 (юн.) 6 Ромас Денис 1


Після нагородження, групового фотографування, пригоди з загубленим ключем від одного з номерів, обіду та колективної закупівлі чесно заробленого морозива, команда вирушила на Київ. Встигнувши дорогою доїсти пиріг, вручений на урочистому відкритті змагань, перевірити на міцність ігровий майданчик на одній з заправок, висадити до останньої краплі заряду всі наявні пауер-банки та зібрати врожай соняшників на одному з полів Чернігівської області.
PLSU – швидші за успіх!

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Вам також може сподобатися...

X