Весняні Контрольні старти ПЛСУ 2021

22 травня 2021 року на асфальтових доріжках Київского велотреку відбулись Контрольні старти ПЛСУ 2021. Участь у змаганнях взяли 66 спортсменів у дев’яти категоріях, віком від п’яти до п’ятнадцяти років.

Приємно зазначити, що до киян вже вкотре долучились спідскейтери з Сум, склавши гідну конкуренцію столичним спортсменам навіть на незвичному для себе треку. До того ж, не залишились без п’єдесталу пошани – у віковій категорії Діти А бронзовій призерці Марії Сидьорко особливо вдалася найдовша у програмі змагань дистанція 1000 метрів. Також наполегливість та чудовий час на всіх трьох дистанціях продемонстрував Гліб Хочин, проте дуже високий рівень конкуренції саме в цій категорії юнаків-кадетів завадив Глібу піднятись у підсумковій таблиці вище четвертої сходинки.

Варто також відзначити хет-трик, який оформила родина Івчатових – одразу три спортсмени вибороли золоті нагороди. Досвідчені вже Іван та Марта стали абсолютними чемпіонами у своїх вікових категоріях, вигравши всі три дистанції у суперників, а цього року до старших брата та сестри долучилась ще й наймолодша Міра, для якої золота нагорода стала першою у спортивній кар’єрі!

Не залишились глядачі й без чергових рекордів треку на дистанції 200 метрів доббін-спринт – замірювання швидкості спортсмена в індивідуальному забігу з розгону. Обидва рекорди цього разу оновили кадети. Іван Івчатов з результатом 0:18.44 буквально на одну тисячну поліпшив попереднє досягнення Дениса Ромаса дворічної давнини (0:18.45). А Анастасія Лузакова на дві десяті покращила свій же минулорічний час – 0:19.52 проти 0:19.72.

Нагаємо, що юні спортсмени вже традиційно були розподілені на дві категорії:

– молодші діти та новачки (окремо на фітнес та бігових роликах);
– старші вікові групи у біговій категорії.

Категорії, у свою чергу, були розподілені на окремі групи за віком та рівнем підготовки спортсменів. Переможці груп визначались за сумою балів на всіх запропонованих спортсменам дистанціях.

Новачки-Фітнес (2014 р.н. і старші)
Дистанції: Фішки (СА), 300м (СТ), 1 коло (ГЗ)

Новачки-Бігові (2014 р.н. і старші)
Дистанції: 300м (СА), 500м (СТ), 1000м (ГЗ)

1-е місце: Крістіна Панова (ПЛСУ)
2-е місце: Ґабріела Фенейру (ПЛСУ)
3-е місце: Алана Соов (ПЛСУ)

1-е місце: Платон Гнатовский (ПЛСУ)
2-е місце: Марк Каніщев (ПЛСУ)

Група 1 (2016 р.н.)
Дистанції: Фішки (СА), 60м (СТ), 1 коло (ГЗ)

Група 3 (2013-2014 р.н.)
Дистанції: 200м (ДС), 500м (СТ), 1000м (ГЗ)

1-е місце: Микита Шкряда (ПЛСУ)

Сподіваємось, що за тиждень на чемпіонаті Києва спортсмени не скинуть обертів, продемонструють якісний біг та у черговий раз покращать свої результати.

Окрему подяку висловлюємо Київському велотреку за допомогу у організації змагань та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю в напрямку популяризації ролерспорту та залучення дітей до здорового способу життя!