Спортивний збір в таборі 2013 (Польща, Томашув-Любельський)

16-30 Червня у Томашув-Любельському(Польща) Професійна ліга спідскейтінгу України провела спортивний збір в таборі на базі ролер-клубу «Tuks Roztocze Tomaszow Lubelski»

By Yana

Після важких двох-денних змагань Чемпіонату Польщі в Сломчині, команда Професійної ліги спідскейтінгу України вирушила в табір на базу ролер-клубу «Tuks Roztocze Tomaszów Lubelski» в Томашув.

Всі діти сильно втомилися, але настрій був прекрасним. У перший же день один з наших приятелів з Томашува, пан Пьотрек, вирішив показати нашій команді пам’ятки їх місцевості. Прогулянка була дуже приємною та цікавою, адже коли приїжджаєш на змагання, рідко з’являється можливість повноцінно побачити місто, яке відвідуєш. Так що перший день табору був пізнавальним, досить спокійним і легким. Далі нам предстояли важкі, але при цьому веселі трудові будні тренувань. У таборі були всі умови для занять у будь-яку погоду.

Наприкінці першого тижня спортивного збору в Томашові було проведено спільні змагання між клубами PLSU і TUKS – XII GRAND PRIX TOMASZOW LUBELSKI 2013. Наші спортсмени дуже добре виступили на цих змаганнях, показавши персональні рекорди, і завоювавши призові місця. Всі були в прекрасному настрої і в піднесеному бойовому дусі, на подолання подальших навантажень і завдань, поставлених тренером.

Також ми провели кілька тренувань на трасі та проїхали 16 км і 14 км. Для деяких дітей це був перший «марафонський» досвід. Зробивши, зусилля над своєю витривалістю всі подолали непросту дистанцію.

Підводячи підсумки, дуже приємно було те, що згадуючи табір, залишаються тільки хороші спогади: смачна їжа, веселі тренування, цікаві ігри, басейн, багато морозива і фруктів, загалом, справжній рай для дітей. Два тижні нашого першого спортивного збору залишають надію і вселяють впевненість, що весь проведений час не минув даремно, і робота, яка була зроблена, допоможе досягти більш високих результатів на змаганнях.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Вам також може сподобатися...

X