Присвоєння розрядів спортсменам клубу ПЛСУ

Маємо приємну новину для наших спортсменів: за результатами змагань, що пройшли 17 Березня та 12 Травня 2018 року, членам клубу «Професійної ліги спідскейтінгу України» були присвоєні розряди з роликового спорту відповідно до закону України «Про фізичну культуру і спорт».

«Українська федерація зі швидкісного бігу на роликових ковзанах» (UFIS) своїм наказом №180518/0001 присвоїла І, ІІ та ІІІ-ій юнацькі спортивні розряди 18 спортсменам клубу ПЛСУ (5 спортсменів – І юнацький розряд, 8 спортсменів – ІІ юнацький розряд, 5 спортсменів – ІІІ юнацький розряд).

А Районною державною адміністрацією управління у справах сім’ї молоді та спорту у м. Києві відповідними наказами №23 та №25 були присвоєні ІІ та ІІІ спортивні розряди 35 спортсменам клубу ПЛСУ (21 спортсменів – ІІ розряд, 14 спортсменів – ІІІ розряд).

Керівництво клубу «Професійної ліги спідскейтінгу України» вітає юних спортсменів, їх батьків і тренерів із новими спортивними успіхами.
Web-131

Ми продовжуємо і надалі розвивати дитячо-юнацький напрям роликового спорту зі швидкісного бігу. Приєднуйтеся до нас та розвивайтеся разом із професіоналами.

PLSU – швидші за успіх!

Вам також може сподобатися...

X