Перший спортивно-тренувальний збір 2017

Протягом двох тижнів, з 4-го по 18-те червня, частина команди Професійної ліги спідскейтінгу України під керівництвом тренерів Юрія Смілянця та Сергія Ганзенко проводила учбово-тренувальний збір на клубній базі «TUKS Roztocze» у польському містечку Томашув-Любельський.

У рамках тренувальної програми 11-го червня спортсмени ПЛСУ взяли участь в місцевих змаганнях на «Кубок бургомістра Томашува-Любельського» у компанії місцевих спортсменів та ще трьох польських клубів з навколишніх міст. На двох спринтерських дистанціях (50 метрів, 200 метрів) та одній довгій дистанції (від 500 до 3000 метрів, в залежності від вікової категорії) українські спортсмени продемонстрували відмінні результати: 6 золотих, 4 срібних та 4 бронзових медалі за сумою всіх дистанцій.
Окремо варто відзначити Марка Сокруту, Марію Шаповалову, Марію Власенко та Андрія Вознюка, що у своїх вікових категоріях стали абсолютними чемпіонами, фінішувавши першими у всіх трьох забігах.А після цього на команду ПЛСУ чекав приємний сюрприз: через затримку введення в експлуатацію нового треку у Вроцлаві перед Всесвітніми Іграми – 2017, Uliczne Mistrzostwa Polski – чемпіонат Польші на ROAD – було перенесено на 17-18 червня саме у Томашув-Любельський. Те, що планувалось звичайними двотижневим тренувальним збором, раптово перетворилось на повноцінну підготовку до відкритого «Національного кубку Любельского для дітей» у рамках Чемпіонату Польщі з швидкісного бігу на роликах. Варто також зазначити, що двоє старших юнаків, Артем Ломака и Алексей Куценко (2004 р.н.), взяти участь у змаганнях не змогли, оскільки допуск непольських спортсменів було обмежено 2006 роком народження та молодше.Перший змагальний день комфортними погодними умовами учасників та глядачів не потішив. Холодний вітер та дрібний дощ, що зарядив з самісінького ранку, примусили тренерів та батьків, що прибули підтримати юних спортсменів, поспіхом мобілізувати увесь арсенал наявного теплого одягу, щоб вдягти дітей на розкатці.

Проте, результати навіть за такої погоди було показано відмінні – на спринтерській дистанції 100 метрів та у групових забігах на 500/1000 метрів спортсмени ПЛСУ загалом взяли 9 золотих, 4 срібних та 7 бронзових медалей.Ввечері всіх юних спортсменів відправили відпочивати перед ранковими стартами, а тренерів із батьками чекало непросте випробування: після цілого дня на мокрому асфальті у більшості колес довелось перебирати, змащувати, а деінде й повністю заміняти підшипники на запасні. Враховуючи кількість дітей, та за умови наявності дванадцяти підшипників на кожен ролик, обсяги зробленої роботи вселяють повагу.Поставлене завдання було блискуче виконано, й наступного ранку все бігове обладнання було повністю готове до нових звершень. Другий змагальний день, як і попередній, містив дві дистанції – спринтерський забіг з півфіналами на 200 метрів та груповий забіг на довгу дистанцію від 1000 до 1500 метрів, в залежності від вікової категорії. Підсумком став настільки ж вдалий виступ, що й напередодні – турнірна скарбничка ПЛСУ збагатилася ще 8 золотими, 5 срібними та 8 бронзовими медалями. Стабільність – ознака майстерності.Наостанок, повний медальний залік спортсменів ПЛСУ на відкритому Чемпіонаті Польші на ROAD – Uliczne Mistrzostwa Polski 2017:

Junior F – 2010 р.н. та молодші.
Сокрута Марк 4 золоті
Білоткач Михайло 3 бронзові
Шаповалова Марія 3 золоті та 1 срібна
Junior E2 – 2009 р.н.
Верба Ярослав 3 золоті та 1 срібна
Власенко Марія 3 золоті та 1 срібна
Кривошея Анастасія 1 золота, 1 срібна та 2 бронзові
Булах Кіра 1 срібна та 1 бронзова
Junior E1 – 2008 р.н.
Вознюк Андрій 3 золоті та 1 срібна
Ємцев Олександр 1 срібна та 3 бронзові
Маленко Софія 2 бронзові
Junior D2 – 2007 р.н.
Лясота Максим 2 срібні та 2 бронзові
Куценко Аріна 1 бронзова
Junior D1 – 2006 р.н.
Висоцька Ірина 1 бронзова

PLSU – швидші за успіх!


ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Вам також може сподобатися...

X