Мінський Міжнародний Марафон 2015

7-й Мінський Міжнародний марафон на роликах, завдовжки в 42 кілометри, став найголовнішим заходом 12 вересня в День міста, в рамках свята вуличної культури та спорту Minsk Street Summit…

7-й Мінський Міжнародний марафон на роликах, завдовжки в 42 кілометри, став найголовнішим заходом 12 вересня в День міста, в рамках свята вуличної культури та спорту Minsk Street Summit.
Професійні спортсмени та аматори з різних країн взяли участь у марафоні. Представником Професійної ліги cпідскейтінгу України був Майстер Спорту з ролер спорту – Сергій Ганзенко.


Лідируючі позиції в забігу відразу зайняли спортсмени з Латвії, України, Росії, Білорусії та Естонії. Але виявити переможця в швидкісному ривку на фініш серед визначеної групи лідерів, допоміг тільки фотофініш.

Першим на фінішну лінію прийшов Максим Висоцький з Neva Racing Team (Росія) з результатом1:11:27.38, друге місце посів Znotins Reinis з Powerslide Latvia (Латвія), а третю позицію з різницею в часі в 0.45 сек взяв наш спортсмен – Сергій Ганзенко – 1:11:27.83.

Вітаємо нашого спортсмена з хорошим результатом і успішним виступом у 7му Мінському Міжнародному марафоні!

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Вам також може сподобатися...

X