Міжнародний Чемпіонат Польщі 2015, ТРЕК (Сломчин)

У червневі вихідні 12-14.06 в Сломчині відбувся Чемпіонат Польщі по спідскейтінгу на місцевому 166 метровому треку, який вимагає максимальної технічної і тактичної підготовки спортсменів…

У червневі вихідні 12-14.06 в Сломчині (м. Констанцин-Єзьорна) відбувся Чемпіонат Польщі по спідскейтінгу на місцевому 166 метровому треку, який вимагає максимальної технічної і тактичної підготовки спортсменів.

Вперше змагання проводилися напротязі трьох днів і включали в себе «Міжнародний Чемпіонат Польщі» для учасників 2003 р.н. та старші, і «Міжнародний Кубок Сломчину 2015» для дітей.

Це були дні, повні позитивних емоцій, дивовижних гонок і рекордною відвідуваністю – в загальній кількості 347 провідних ролерів з Польщі, України та Білорусі взяли участь у змаганнях.

Професійну лігу спідскейтінгу України представляли 24 спортсмени клубу. З них 15 – заробляли нагороди на кожній дистанції в рамках змагань Кубка Сломчину, і 9 – за сумою очок всіх дисциплін у Чемпіонаті Польщі.

За підсумками змагань, Маковецька Яна і Мохнач березня – 1е і 3е місце в категорії Юніори В, Кравченко Тарас – 2е місце в категорії Кадети, 3е місце в естафеті на 3000м серед юніорів посіла команда у складі – Фомічова Андрія, Петрова Богдана і Тютюнника Івана; також взято велику кількість медалей в дитячих категоріях.

Вітаємо наших чемпіонів з успішними виступами в цей спортивний вікенд!

Міжнародний Чемпіонат Польщі 2015
Категорія Заг. к-сть. Учасник Місце
(за сумою)
Юніори В(дів.) 13 Маковецька Яна 1
Мохнач Марта 3
Кадети(юн.) 18 Кравченко Тарас 2
Гук Артур 8
Юніори С(дів.) 25 Путінцева Поліна 4
Юніори С(юн.) 37 Фомічов Андрій 7
Петров Богдан 8
Тютюнник Іван 14
Заріпов Дмитро 16


ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Міжнародний Кубок Сломчину 2015
Категорія Заг. к-сть. Учасник Місце
166 м
Юніори E1(юн.) 7 Лясота Максим 2
Авраменко Артем 3
Юніори E2(юн.) 10 Шкряда Микита 2
Сніжко Ілля 10
Юніори E2(дів.) 23 Казьміна Ксенія 15
Юніори F2(юн.) 7 Вознюк Андрій 2
Емцев Александр 4
Сніжко Євген 5
Івчатов Іван 6
Юніори F1(дів.) 7 Івчатова Марта 7
322 м
Юніори D(юн.) 17 Ромас Денис 2
Бєлінський Євген 8
Лазепніков Богдан 9
Юніори D(дів.) 15 Крикунова Альона 6
Юніори E1(юн.) 7 Лясота Максим 2
Авраменко Артем 5
Юніори E1(дів.) 13 Сидоренко Ніколь 13
Юніори E2(юн.) 10 Шкряда Микита 2
Сніжко Илля 3
Юніори E2(дів.) 23 Казьміна Ксенія 15
Юніори F2(юн.) 7 Івчатов Іван 2
Вознюк Андрій 3
Сніжко Євген 5
Ємцев Олександр 7
Юніори F1(дів.) 7 Івчатова Марта 6
500 м
Юніори D(юн.) 17 Ромас Денис 2
Бєлінський Євген 3
Лазепніков Богдан 8
Юниоры D(дев.) 15 Крикунова Альона 6
Юніори E1(юн.) 7 Авраменко Артем 3
Лясота Максим 4
Юніори E1 (дів.) 14 Сидоренко Ніколь 12
Юніори E2(юн.) 10 Сніжко Илля 2
Шкряда Микита 4
Юніори E2(дів.) 21 Казьміна Ксенія 17
Юніори F2(юн.) 7 Івчатов Іван 2
Вознюк Андрій 3
Ємцев Олександр 6
Сніжко Євген 7
Юніори F1 (дів.) 8 Івчатова Марта 7
1000 м
Юніори D(юн.) 16 Ромас Денис 2
Бєлінський Євген 12
Юніори D(дів.) 15 Крикунова Альона 3
1500 м
Юніори D (юн.) 17 Бєлінський Євген 4
Ромас Денис 5
Лазепніков Богдан 13
Юніори D (дів.) 15 Крикунова Альона 2

Вам також може сподобатися...