Kyiv Half Marathon Inlineskating 2016

У неділю 17 квітня на Контрактовій площі відбувся Київський біговий півмарафон Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2016. В рамках заходу, пройшли забіги ролерів на 21км, 5 км серед дорослих та 1000м, 500м, 100м серед дітей.

Спортсмени клубу Професійної Ліги Спідскейтінгу України були представлені у всіх ролер-дисциплінах.

В наймолодших категоріях серед дівчат перше місце зайняла Катерина Цицанюк на дистанціях 500м та 100м, а другою на стометрівці була Марта Івчатова.

На кілометровій дистанції Анастасія Лузакова виборола друге місце на п’єдесталі пошани.

Також другою в своїй віковій категорії була Альона Крикунова на 5 кілометрах, та третьою в загальному заліку.

У хлопців на 500м із величезним відривом від всієї групи, впевнену перемогу здобув Більченко Іван.

На дистанції в 1км весь п’єдестал пошани зайняли наші спортсмени: Бєлінський Єген – 1й, Ромас Денис – 2й та Сніжко Ілля – 3й.

Переможцем у п’яти кілометровій гонці став Богдан Петров.

А переможець півмарафону минулого року Сергій Ганзенко посів 4те місце на 21км, поступившись гостям із Польщі та Латвії.

Вітаємо всіх наших спортсменів з черговими перемогами та з відкриттям літнього сезону змагань на роликах.