Кубок Roztocza 2016

10-11 Вересня були проведенні міжнародні змагання «Кубок Roztocza 2016» у м. Томашув-Любельский. Також ця дата стала особливою завдяки тому, що в цей день був офіційно відкритий перший ролер-трек у Польщі…

10-11 Вересня були проведенні міжнародні змагання «Кубок Roztocza 2016» у м. Томашув-Любельский. Також ця дата стала особливою завдяки тому, що в цей день був офіційно відкритий перший ролер-трек у Польщі, збудований відповідно до європейських та світових стандартів. Такі події зібрали близько 200 ролерів зі всієї Польщі, з України та Білорусії.

Серед учасників два дні точилася запекла та захоплива боротьба за місця, та призові кубки змагань. Професійна ліга спідскейтингу України представила 16 спортсменів клубу у цьому спортивному заході.Наші учні зуміли здобути «Кубки Roztocza 2016» за два перших місця (Іван Івчатов, Данило Лузаков), чотири других (Андрій Вознюк, Денис Ромас, Богдан Петров, Поліна Путінцева) та одне третє (Ілля Сніжко).

Також хотілося б відмітити нашу наймолодшу спортсменку Марту Івчатову (2012р.н.), яка в категорії «Діти 2009р.н. та молодші», зайняла 9те місце серед 17 старших учасниць.

Вітаємо спортсменів ПЛСУ з успішним виїзним стартом та бажаємо подальших перемог і звершень у ролер-спорті!

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Вам також може сподобатися...

X