«КУБОК 4-x ТУРНІРІВ ПЛСУ 2016. Дитяча Ролер Ліга»

cup plsu 2016

Клубні змагання зі швидкісного бігу на роликах «Кубок 4х турнірів Професійної ліги спідскейтінгу України. Дитяча Ліга» у 2016 році, відбудуться у чотири етапи:

  • 1 етап – 19 Березня,
  • 2 етап – 22 Травня,
  • 3 етап – 15 Жовтня,
  • 4 етап – 3 Грудня.

Формат змагань залишається традиційним. На кожному з етапів у вікових категоріях будуть визначатися переможці та призери. Всі учасники будуть нагороджуватись дипломами і заохочувальними призами від спонсорів та організаторів. Також буде вестися статистика рекордів на спринтерській дистанції. Та за підсумком чотирьох етапів у загальному медальному заліку будуть визначені кращі Клуби-учасники змагань.

Cup_kids_2016

Цього року по закінченню першого етапу змагань, буде визначено дві вікові категорії серед юнаків та дівчат, по яким буде вестись індивідуальна статистика на протязі всіх етапів. Переможці за сумою всіх етапів змагань в цих групах, будуть нагороджені кубками турніру на фінальному етапі змагань.
Критеріями відбору вікових категорій будуть кількість учасників у віковій групі, участь спортсменів у всіх етапах змагань, результати на спринтерській дистанції – вищі та близькі до рекордів турніру, видовищна і наполеглива боротьба учасників за перемогу, тощо.

Змагання проводяться для підвищення майстерності учасників і придбання досвіду змагань. Запрошуємо до участі спортивні та аматорські ролер-клуби.

З анонсом I етапу змагань, який відбудеться на ролер-треку ТРЦ «Dream Town», найближчим часом можна буде ознайомитися в розділі «Календар змагань», і на головній сторінці в блоці «Події місяця».

Чекаємо Вас на старті, юні чемпіони!
Бажаємо швидких секунд, нових рекордів і побільше перемог!

З Повагою, Керівництво клубу ПЛСУ

Вам також може сподобатися...


X