Осінні Контрольні старти ПЛСУ 2021

17 жовтня 2021 року на асфальтових доріжках Київського велотреку відбулись осінні Контрольні старти ПЛСУ 2021. Участь у змаганнях взяли 57 спортсменів у семи категоріях, віком від п’яти до чотирнадцяти років.

Цього разу, як й наприкінці травня, до киян долучилися спідскейтери з сумського клубу “Чемпіон” під керівництвом тренера Наталії Хочиної. Сумчани знов склали гідну конкуренцію господарям треку, навіть без напрацьованого багатьма тренуваннями проходу повороту. У підсумку, не залишились без п’єдесталу пошани: абсолютним чемпіоном у категорії Група 1 став Назар Задирака, друге місце у категорії Новачки-Бігові посів Володимир Запорожець, також на другу сходинку у кадетський категорії Група 5 піднялась Ксенія Потапова. На жаль, цього разу не змогли взяти участь у виїздних змаганнях ще декілька сильних спортсменів на чолі з Глебом Хочиним та Марією Сидьорко, що поза сумнівом втрутились би у розіграш призових місць у своїх категоріях.

Кияни, окрім ПЛСУ, були представлені ще двома столичним клубами. Троє спортсменів під керівництвом Єлизавети Білозерської захищали кольори клубу Telbin Riders. Софія Грицук та Руслана Шевченко поклали у клубну скарбничку золото та срібло у молодшій категорії Група 1, а Максим Сухонос впевнено посів друге місце у категорії Група 2. Клуб Dragon RC представляв Лука Кулінич, що за підсумком боротьби на трьох дистанціях у категорії Новачки-Бігові піднявся на третю сходинку п’єдесталу пошани.

Щодо традиційних оновлених рекордів треку – цього разу довелось обійтись без них: з огляду на світові тенденції, звичний вже спортсменам індивідуальний забіг на час з розгону (доббін-спринт) було замінено на індивідуальний забіг на час з місця (тайм-тріал). Тож, спортсмени отримали змогу встановити стартові показники, відштовхнутись від яких та перевершити постараються вже на наступних змаганнях.

Група 1 (2015-2016 р.н.)
Дистанції: Фішки (СА), 1 коло (СТ), 500м (ГЗ)

Дівчата:
1 місце (2, 1, 1)* – Софія Грицук (Telbin Riders)
2 місце (1, 2, 3) – Руслана Шевченко (Telbin Riders)
3 місце (3, 3, 2) – Міра Івчатова (ПЛСУ)

* У дужках – місця на окремих дистанціях

Хлопці:
1 місце (1, 1, 1) – Назар Задирака (Чемпіон)
2 місце (2, 2, 3) – Данило Шамілов (ПЛСУ)
3 місце (3, 4, 2) – Марк Колісник (ПЛСУ)

Новачки-Фітнес (2010-2013 р.н.)
Дистанції: Фішки (СА), 300м (СТ), 500м (СТ)

Дівчата:
1 місце (1, 1, 1) – Попова Аліса (ПЛСУ)
2 місце (4, 2, 2) – Ольга Ковтун (ПЛСУ)
3 місце (2, 4, 4) – Соломія Савельєва (ПЛСУ)

Хлопці:
1 місце (2, 1, 1) – Адріан Камишев (ПЛСУ)
2 місце (3, 2, 2) – Лука Кравчук (ПЛСУ)
3 місце (1, 3, 4) – Іліяс Арндт (ПЛСУ)

Новачки-Бігові (2012-2014 р.н.)
Дистанції: 200м (ТТ), 300м (СТ), 500м (СТ)

Дівчата:
1 місце (1, 2, 1) – Ґабріела Фенейру (ПЛСУ)
2 місце (3, 1, 2) – Seren Etherington (ПЛСУ)
3 місце (4, 3, 3) – Алана Соов (ПЛСУ)

Хлопці:
1 місце (1, 1, 1) – Владислав Пантюхов (ПЛСУ)
2 місце (2, 2, 2) – Володимир Запорожець (Чемпіон)
3 місце (3, 3, 3) – Лука Кулінич (Dragon RC)

Група 2 (2013-2014 р.н.)
Дистанції: 200м (ТТ), 300м (СТ), 500м (ГЗ)

Дівчата:
1 місце (1, 1, 1) – Іларія Сисоєва (ПЛСУ)
2 місце (2, 2, 2) – Владислава Брицька (ПЛСУ)
3 місце (3, 3, 3) – Олександра Козаченко (ПЛСУ)

Хлопці:
1 місце (1, 1, 1) – Антуан Фенейру (ПЛСУ)
2 місце (2, 2, 2) – Максим Сухонос (Telbin Riders)
3 місце (3, 3, 3) – Марк Каніщев (ПЛСУ)

Група 3 (2011–2012 р.н.)
Дистанції: 200м (ТТ), 1000м (СТ), 2000м (ГЗ-П)

Дівчата:
1 місце (1, 1, 1) – Марта Івчатова (ПЛСУ)
2 місце (2, 2, 2) – Валерія Ткаченко (ПЛСУ)
3 місце (3, 3, 3) – Евеліна Панасюк (ПЛСУ)

Група 4 (2009–2010 р.н.)
Дистанції: 200м (ТТ), 1000м (СТ), 3000м (ГЗ-П)

Дівчата:
1 місце (2, 1, 2) – Кіра Булах (ПЛСУ)
2 місце (3, 3, 1) – Ольга Половиця (ПЛСУ)
3 місце (1, 2, 4) – Єва Бабенко (ПЛСУ)

Хлопці:
1 місце (1, 1, 1) – Никита Корольов (ПЛСУ)
2 місце (2, 2, 2) – Нікіта Пантюхов (ПЛСУ)
3 місце (3, 3, 3) – Дамір Валєєв (ПЛСУ)

Група 5 (2007–2008 р.н.)
Дистанції: 200м (ТТ), 1000м (СТ), 3000м (ГЗ-П)

Дівчата:
1 місце (2, 1, 1) – Олександра Іващенко (ПЛСУ)
2 місце (4, 3, 2) – Ксенія Потапова (Чемпіон)
3 місце (1, 2, НФ) – Анастасія Лузакова (ПЛСУ)

Хлопці:
1 місце (1, 1, 1) – Андрій Вознюк (ПЛСУ)
2 місце (2, 2, 2) – Іван Івчатов (ПЛСУ)
3 місце (4, 3, 3) – Ярослав Верба (ПЛСУ)

=====

Умовні позначення:
ГЗ – груповий забіг;
ГЗ-П – груповий забіг на пункти/бали;
СТ – спринтерський турнір (кваліфікація/чвертьфінал/півфінал/фінал);
СА – спринт абсолют, забіги на кращий час (2 спроби, враховується кращий час з двох спроб);
ТТ – тайм-тріал, індивідуальні забіги на час з місця.
Розіграш пунктів (балів) на дистанціях ГЗ-П проводився за наступною схемою:
– на дистанції 2000 метрів пункти (бали) розігрувались на 2, 4, 6 та 8 колах;
– на дистанції 3000 метрів пункти (бали) розігрувались на 2, 4, 6, 8, 10 та 12 колах;
– на проміжних колах розіграшу лідер отримував 2 бали, другий спортсмен – 1 бал;
– на фінішному колі лідер отримував 3 бали, другий спортсмен – 2 бали, третій спортсмен – 1 бал.

Окрему подяку висловлюємо Київському велотреку за допомогу у організації змагань та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю в напрямку популяризації ролерспорту та залучення дітей до здорового способу життя!

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Вам також може сподобатися...

X