Контрольні старти ПЛСУ

4 березня на роллертреку ТРЦ «DreamTown» відбулись контрольні старти ПЛСУ, що мали за мету перевірити форму спортсменів після зимової перерви перед стартом сезону та першим етапом Кубку 4-х турнірів ПЛСУ 2019 року. І треба зазначити, що дівчата та юнаки у всіх вікових категоріях цілком виправдали надії тренерів Руслана Маковецького, Юрія Смілянця та Сергія Ганзенка, а багато з них – ще й оновили свої персональні рекорди на дистанції 300 метрів з роздільного старту. Нажаль, з огляду на робочий день змогли бути присутні не всі спортсмени клубу, однак й у скороченій кількості у більшості категорій пристрасті вирували неабиякі, а інтрига у багатьох забігах жила до останніх метрів.

Окремо слід відзначити перший старт наймолодшої учасниці у віковій категорії дівчат до чотирьох років – Міри Івчатової, якій на момент контрольних стартів ще не виповнилося й трьох років. Тим не менш, Міра гідно впоралась зі своїми дистанціями та на фініші неодмінно зривала бурхливі оплески глядачів.

В цілому, можна констатувати, що зима для спортсменів ПЛСУ пройшла продуктивно, й на фініш підготовки до першого етапу Кубку 4-х турнірів ПЛСУ тренери та їх підопічні виходять із багатим багажем корисної інформації для подальшої роботи.

PLSU – швидші за успіх!
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Вам також може сподобатися...

X