Контрольні старти ПЛСУ 2020

У неділю, 13 вересня 2020 року на асфальтових доріжках Нового Київського велотреку відбулися контрольні старти, організовані Професійною лігою спідскейтингу України. Нажаль, за умови заборони офіційних змагань у зв’язку з пандемією Covid-19 та карантину, що обмежував кількість учасників та можливість дістатись Києва гостей із інших міст, на старт вийшло трішки більше п’ятдесяти учасників.

Вже традиційно, юні спортсмени були розподілені на дві категорії:

– молодші діти та новачки (окремо на фітнес та бігових роликах);
– старші вікові групи у біговій категорії.

Категорії, у свою чергу, були розподілені на окремі групи за віком та рівнем підготовки спортсменів. Переможці груп визначались за сумою балів на всіх запропонованих спортсменам дистанціях.

Новачки (фітнес)
Дистанції: 60м (СА*), 100м (СТ*), 1 коло (ГЗ*)

Переможці серед хлопців:
1-е місце: Адріан Камишев (ПЛСУ)
2-е місце: Михайло Іщук (ПЛСУ)

Новачки (бігові)
200м (ДС*), 500м (СТ), 1000м (ГЗ)

Переможці серед дівчат:
1-е місце: Крістіна Панова (ПЛСУ)
2-е місце: Анастасія Гутова (ПЛСУ)

Група 1 (2015–2016 р.н.)
Дистанції: 60м (СА), 100м (СТ), 1 коло (ГЗ)

Переможці серед дівчат:
1-е місце: Меггі-Роуз Холлвуд (ПЛСУ)
2-е місце:  Міра Івчатова (ПЛСУ)

Переможці серед хлопців:
1-е місце: Назар Задірака (Чемпіон)
2-е місце:  Домінік Сокрута (ПЛСУ)

Група 2 (2013–2014 р.н.)
100м (СА), 1 коло (СТ), 300м (ГЗ)

Переможці серед дівчат:
1-е місце: Софія Ємець (Dragon RC)
2-е місце: Марія Вєтрова (ПЛСУ)
3-е місце: Олександра Нощенко (ПЛСУ)

Переможці серед хлопців:
1-е місце: Володимир Запорожець (Чемпіон)
2-е місце: Юрій Іващенко (Dragon RC)
3-е місце: Владислав Пантюхов (ПЛСУ)

Група 3 (2011–2012 р.н.)
200м (ДС), 500м (СТ), 1000м (ГЗ)

Переможці серед дівчат:
1-е місце: Валерія Ткаченко (ПЛСУ)
2-е місце: Анна Леонтьєва (ПЛСУ)
3-е місце: Евеліна Панасюк (ПЛСУ)

Переможці серед хлопців:
1-е місце: Крістофер Сіренко (ПЛСУ)
2-е місце: Георгій Шумовецький (ПЛСУ)

Група 4 (2009–2010 р.н.)
200м (ДС), 500м (СТ), 2000м (ГЗ)

Переможці серед дівчат:
1-е місце: Катерина Цицанюк (ПЛСУ)
2-е місце: Таісія Чурсина (ПЛСУ)
3-е місце: Єва Бабенко (ПЛСУ)

Переможці серед хлопців:
1-е місце: Корольов Микита (ПЛСУ)
2-е місце: Марк Сокрута (ПЛСУ)
3-е місце: Нікіта Пантюхов (ПЛСУ)

Група 5 (2006–2008 р.н.)
200м (ДС), 1000м (СТ), 3000м (ГЗ)

Переможці серед дівчат:
1-е місце: Анастасія Лузакова (ПЛСУ)
2-е місце: Олександра Іващенко (ПЛСУ)
3-е місце: Кіра Булах (ПЛСУ)

Переможці серед хлопців:
1-е місце: Антон Цицанюк (ПЛСУ)
2-е місце: Ральф Щетина (ПЛСУ)
3-е місце: Микита Шкряда (ПЛСУ)

Група 6 (2005 р.н. і старші)
200м (ДС), 1000м (СТ), 5000м (ГЗ)

Переможці серед дівчат:
1-е місце: Аліна Кожушко (Чемпіон)

Переможці серед хлопців:
1-е місце: Андрій Фомічов (ПЛСУ)
2-е місце: Денис Ромас (ПЛСУ)

* Умовні позначення:
ГЗ – груповий забіг;
ДС – доббін-спринт (індивідуальні забіги на час);
СТ – спринтерський турнір (кваліфікація + чвертьфінали + півфінали + фінал);
СА – спринт абсолют.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Вам також може сподобатися...

X