«ІІІ Кубок Roztocza 2018», Польща

26-27 Травня відбулися міжнародні змагання зі швидкісного бігу на роликах «ІІІ Кубок Roztocza 2018» у містечку Томашув-Любельский на треку міжнародного зразку «RSS Arena Tomaszów Lubelski».

У змаганнях взяли участь 163 спортсмени з ролер-клубів Польщі, Білорусії та України. Спортсмени долали по 4 дисципліни в індивідуальному заліку (дві спринтерські дистанції і дві на бали та вибування) та естафетах. Нагородження відбувалися по сумі очок за всі чотири дистанції. Додатково для наймолодших учасників віком від 5 до 10 років було проведено дистанцію на фішках з перешкодами.Клуб «Професійної ліги спідскейтінгу України» представив нашу державу у 4х вікових категоріях у складі 10ти спортсменів клубу.

Не знайшлося достойних конкурентів абсолютним переможцям змагань на всіх дистанціях, – трьом спортсменам нашого клубу, а саме: Марта Івчатова за сумою взяла абсолютну першість у наймолодшій категорії серед дівчат Діти F (2012 і мл.), Єва Бабенко – у категорії Діти Е (2010 – 2011) та Микита Шкряда – у категорії Діти С (2006 – 2007). Також перше місце за сумою очок здобув Івчатов Іван у категорії Діти D (2008 – 2009).
Завдяки наполегливій боротьбі на дистанціях другі місця на п’єдесталі пошани посіли: Михайло Бойко у категорії Діти Е (2010 – 2011) та Анастасія Кривошея у категорії Діти D (2008 – 2009) серед дівчат. А на третю сходинку в цій же категорії піднялася Сіренко Даяна після вдалого виступу на другий день змагань.
Основну конкуренцію в дитячих забігах спортсменам ПЛСУ склали ролери з Мінська (Білорусь), унаслідок два 4-х місця здобули Евеліна Панасюк 2011 р.н. (Діти Е) та Ярослав Верба 2009 р.н. (Діти D).Несподіванкою для всіх стала відсутність на дистанціях Олександри Кривошеї. За день до старту під час гри в дитячій кімнаті Саша невдало наступила на м’яч та підвернула ногу. І хоча, на другий день змагань ця маленька тендітна дівчина мужньо вдягнула ролики і стала на трек, та все ж таки за рішенням тренера, прикра подія напередодні завадила їй стартувати в ці дні.
Отже, вітаємо наших спортсменів із вдалим виступом на міжнародній арені та бажаємо нових перемог!

PLSU – швидші за успіх!

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Вам також може сподобатися...

X