II Варшавський марафон. Роллер Кубок 2014

18 травня в столиці Польщі – Варшаві, пройшов 2й Варшавський ролер марафон. Змагання були організовані фірмою "Poland Bike Ewa Mulawa" та Польською Асоціацією роликового спорту (PZSW). Кількість учасників склало близько 200 спортсменів.

Клуб ПЛСУ також взяв участь у даному заході, це був перший виїзний старт нашої команди в цьому сезоні. У програмі змагань, окрім марафонської дистанції, спортсмени різних вікових груп мали можливість подолати й інші дистанції. Зокрема Мохнач Марта і Кравченко Тарас відкрили дані змагання своєю участю в забігу на 6,3км.

Завоювавши призові місця на даній дистанції Марта і Тарас підняли бойовий дух решти спортсменів нашого клубу. Заключним і найголовнішим видом змагань був марафон. Дистанція, яка складалася з 13 кіл по 3,2км, була проведена в рамках змагань Роллер Кубка Польщі 2014 року на марафонські дистанції.

Професійну Лігу спідскейтінга України у марафоні представляли 9 спортсменів клубу. Частина спортсменів, а саме: Устименко Кирило, Марта і Роман Мохнач, долали дану дистанцію на змагальному рівні вперше.

Підсумком, поїздки до Варшави для нашого клубу став, насамперед, набутий досвід на гонці, а так само 5 призових місць у вікових групах (3 – срібні медалі, 2 – бронзові медалі).

Вітаємо команду, яка успішно виступила на міжнародних змаганнях, а також дякуємо всім батькам, які взяли участь в організації поїздки.

Категорія Заг.
к-ть.
в кат.
Учасник Місце
6.3 км
Категорія D4 (дів.) 22 Мохнач Марта 3
Категорія C4 (юн.) 21 Кравченко Тарас 2
42 км
Категорія М1 (юн.) 3 Мохнач Роман 2
Категорія К2 (дів.) 14 Худіяш Алена 5
Категорія М2 (юн.) 28 Ганзенко Сергій 6
Категорія М3 (юн.) 33 Імбірскій В’ячеслав 8
Категорія М4 (юн.) 32 Кравченко Константин 9
Категорія КJ (дів.) 7 Маковецька Яна 2
Мохнач Марта 3
Категорія МJ (юн.) 5 Кравченко Тарас 4
Устименко Кирило 5
42 км, загальний залік
Дівчата 46 Маковецька Яна 6
Мохнач Марта 8
Худіяш Алена 9
Юнаки 138 Ганзенко Сергій 7
Кравченко Тарас 30
Мохнач Роман 35
Імбірскій В’ячеслав 44
Кравченко Костянтин 48
Устименко Кирило 131

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Вам також може сподобатися...

X