II Варшавський марафон. Роллер Кубок 2014

18 травня в столиці Польщі – Варшаві, пройшов 2й Варшавський ролер марафон. Змагання були організовані фірмою "Poland Bike Ewa Mulawa" та Польською Асоціацією роликового спорту (PZSW). Кількість учасників склало близько 200 спортсменів.

Клуб ПЛСУ також взяв участь у даному заході, це був перший виїзний старт нашої команди в цьому сезоні. У програмі змагань, окрім марафонської дистанції, спортсмени різних вікових груп мали можливість подолати й інші дистанції. Зокрема Мохнач Марта і Кравченко Тарас відкрили дані змагання своєю участю в забігу на 6,3км.

Завоювавши призові місця на даній дистанції Марта і Тарас підняли бойовий дух решти спортсменів нашого клубу. Заключним і найголовнішим видом змагань був марафон. Дистанція, яка складалася з 13 кіл по 3,2км, була проведена в рамках змагань Роллер Кубка Польщі 2014 року на марафонські дистанції.

Професійну Лігу спідскейтінга України у марафоні представляли 9 спортсменів клубу. Частина спортсменів, а саме: Устименко Кирило, Марта і Роман Мохнач, долали дану дистанцію на змагальному рівні вперше.

Підсумком, поїздки до Варшави для нашого клубу став, насамперед, набутий досвід на гонці, а так само 5 призових місць у вікових групах (3 – срібні медалі, 2 – бронзові медалі).

Вітаємо команду, яка успішно виступила на міжнародних змаганнях, а також дякуємо всім батькам, які взяли участь в організації поїздки.