Дитяча Ролер Ліга. Кубок 4-х турнірів ПЛСУ 2019, 3-й етап

28-29 вересня на асфальтових доріжках Нового Київського велотреку за підтримки Української федерації зі швидкісного бігу на роликових ковзанах (UFIS) відбувся третій, заключний етап традиційних щорічних змагань Дитячої Ролер Ліги зі спідскейтингу – Кубок 4-х турнірів ПЛСУ 2019. Нажаль, цього року саме третій етап став фінальним і підвів підсумок серії турнірів Дитячої Ролер Ліги – 2019, на відміну від багатьох попередніх років, що традиційно складались з чотирьох змагань. Все через демонтаж ролертреку у ТРЦ «DreamTown», що в осінньо-зимовий період забезпечував київським спідскейтерам умови для тренувальної практики та проведення міжнародних змагань.

Також, на відміну від попередніх етапів, внесла свої корективи погода – по обіді першого змагального дня, суботи, над треком пролився рясний дощ, і попри всі намагання прибрати вологу із асфальту підручними засобами, продовжити забіги того ж дня не вдалось. Довелось переносити старти двох найстарших фітнес-категорій та всю програму бігових категорій на неділю, що, на превеликий жаль, викликало відчутне зменшення кількості учасників – не змогли подовжити свій одноденний виїзд спідскейтери з Сум та майже всі гості з Білорусі. Що зменшило заявку у бігових категоріях майже на два десятки спортсменів.

У підсумку, на вересневому етапі Кубку 3-х турнірів ПЛСУ 2019 взяло участь 159 спортсменів із дев’яти ролершкіл та клубів Києва – Dragon Roller Club, Penguin Team, Husky ST, Shark Team, DS Volt, Freestyle, Telbin Riders, Leader, ПЛСУ, до яких долучились сумський клуб “Чемпіон”, а також представник клубу Young Roller із Білорусі. Окремо треба відзначити клуби Husky ST та Shark Team, що вперше брали участь у змаганнях Дитячої Ролер Ліги.

Суботній змагальний день традиційно розпочався із виступів молодших категорій, після чого на старт вийшли юнаки та дівчата старших категорій «Фітнес», які через примхи погоди завершували свою програму вже недільного ранку. Знов, як і на другому етапі чотири місяці тому, найбільше медалей зібрали клуби Penguin Team та Dragon RC – 21 нагороду з 34 можливих. Трішки більше медалей зібрали у клубний музей «пінгвіни» (11 проти 10-ти), проте золота у скарбничку більше поклали «дракони» (6 проти 3-х). Не залишись без місць на п’єдесталі пошани й клуби DS Volt, “Чемпіон”, Freestyle та Sunrise, що були представлені меншою кількістю спортсменів, проте ні на мить не поступились у прагненні перемоги та міцності спортивного характеру. Також, до медального заліку у молодших та фітнес-категоріях долучились й представники ПЛСУ.

Після цього прийшов час для бігових категорій. Тут вже помітна медальна перевага була на боці клубу-організатору змагань, що був представлений відчутно більшою кількістю спортсменів. Проте гідну конкуренцію спортсменам ПЛСУ у категорії Діти D склав дует дівчат з Telbin Riders та хлопці з клубів Leader та Young Roller, а у старших кадетських та юніорських категоріях спідскейтери клубів Leader та “Чемпіон” забрали золото, срібло та бронзу.

Варто додати, що традиційна вже на змаганнях Професійної ліги спідскейтингу України система фотофінішу Finish Lynx System звично забезпечила точність фіксації результатів до сотої долі секунди; а нова версія спеціалізованого програмного забезпечення для проведення змагань дозволила в автоматичному режимі миттєво перераховувати бали, формувати сітку забігів для плей-офф раундів спринтерських турнірів та генерувати таблиці для друку та розміщення на інформаційному стенді. Завдяки чому учасники змагань дізнавались результати та отримували загальну картину за сумою балів у своїх категоріях максимально швидко.

Окрему подяку висловлюємо Київський велотрек за надане місце проведення змагань. Команда організаторів сподівається на подальшу плідну співпрацю в напрямку популяризації ролерспорту та залучення дітей до здорового способу життя.

А ми вже зараз із нетерпінням очікуємо на зустріч наступного року на першому весняному етапі Дитячої Ролер Ліги, який планується на тих самих гостинних асфальтових доріжках Нового Київського велотреку! Будемо сподіватись, що весняна погода виявиться не такою примхливою, як осіння, й до свята спідскейтингу долучаться всі, хто змушений був цього разу поїхати раніше.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Вам також може сподобатися...

X