Дитяча Ролер Ліга. Кубок 4-х турнірів ПЛСУ 2019, 1-й етап

16-го березня на ролер-треку ТРЦ «DreamTown» за підтримки Української федерації зі швидкісного бігу на роликових ковзанах (UFIS) відбувся перший етап традиційних щорічних змагань Дитячої Ролер Ліги зі спідскейтингу – Кубок 4-х турнірів ПЛСУ 2019.

Цього дня стартувало 159 учасників з семи ролершкіл та клубів Києва – Dragon RC, Dream School (команди Super Kids та Volt), Freestyle, Leader, Sunrise, Telbin Riders, PLSU, а також гості з Білорусі – Proskating TK та Rollersport.net. Окремо слід відзначити білоруських спідскейтерів ролершколи Сергія Мініна та спортсменів київського клубу Telbin Riders, що вперше приєднались до наших змагань. Сподіваємось й у подальшому бачити спортсменів цих клубів на всіх наших турнірах.

У новому змагальному році було подовжено всі вдалі нововведення минулого сезону:

  • розподіл спортсменів групи «Фітнес» на три окремі вікові категорії для більш збалансованого змагального процесу;
  • дві спроби у дисципліні «Маневрування по фішках» задля можливого поліпшення результату у випадку першого невдалого виступу;
  • нова версія спеціалізованого програмного забезпечення для проведення змагань, що дозволяє не тільки оперативно заносити та роздруковувати результати для ознайомлення учасників відразу після завершення забігів на дистанціях, а й миттєво проводити розподіл спортсменів у плей-оф раундах за результатами кваліфікації;
  • традиційна вже на змаганнях Професійної ліги спідскейтингу України система фотофінішу Finish Lynx System для збільшення точності фіксації результатів до сотої долі секунди.

І, звісно, новий щорічний дизайн 22-х комплектів медалей для розіграшу серед дівчат та юнаків в одинадцяти вікових категоріях.

Змагання пройшли у звичній вже запеклій боротьбі за призові місця на п’єдесталі пошани. Незважаючи на кількісну перевагу спортсменів клубу-організатора, тільки близько половини нагород пішло до загального заліку ПЛСУ; у молодших та фітнес-категоріях вкрай переконливо виглядали дівчата та юнаки інших київських клубів, а спортсмени Leader та білоруські скейтери додали інтриги у старших бігових категоріях, забравши декілька медалей різного ґатунку – від бронзових до золотих.

Не обійшлося й без нових рекордів. Спідскейтер клубу Leader Даніель Щерба у віковій категорії Юніори на дистанції 300 метрів з роздільного старту задав нову швидкісну межу із результатом 32.71 сек та отримав від організаторів заслужений грошовий приз.

Таке значне представництво зацікавлених клубів, велика кількість спортсменів, різноманітна програма та відмінна конкуренція забезпечили традиційно високий змагальний рівень турніру, що вже сьомий рік поспіль служить основній меті – популяризації роликового спорту та швидкісного бігу на роликових ковзанах серед дітей та молоді.

Також необхідно нагадати, що задля отримання наприкінці року головного трофею турніру «Кубок 4-x турнірів ПЛСУ 2019» важливо брати участь у всіх етапах змагань – набрані за результатами кожної дистанції рейтингові бали підсумовуються у загальну таблицю.

Окрему подяку висловлюємо торгово-розважальному центру «DreamTown» за надане місце проведення змагань та подарункові сертифікати для учасників змагань. Команда організаторів сподівається на подальшу плідну співпрацю в напрямку популяризації ролерспорту та залучення дітей до здорового способу життя.

До зустрічі на другому етапі «Дитячої Ролер Ліги», який планується провести першого уїк-енду червня на асфальтових доріжках Нового Київського велотреку!

PLSU – швидші за успіх!
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Вам також може сподобатися...


X