Чемпіонат України 2021

26-27 червня 2021 року команда Професійної ліги спідскейтингу України взяла участь у чемпіонаті України зі швидкісного бігу на роликових ковзанах. П’ятнадцять спортсменів під керівництвом Руслана Маковецького, Сергія Ганзенка та Яни Маковецької представляли клуб у чотирьох вікових категоріях, від дітей 9-10 років до юніорів 15-18 років.

За підсумками балів на чотирьох (для юніорів – п’яти) дистанціях, спортсмени ПЛСУ повністю забрали один п’єдестал пошани, в інших категоріях – поклали у клубну скарбничку золоті зі срібними або бронзовими нагородами, і лише в одній віковій групі вдовольнились сріблом та бронзою.

У підсумку, медальний здобуток спортсменів ПЛСУ у різних категоріях склав 5 золотих, 4 срібних та 3 бронзові медалі.

3-є місце – Анна Леонтьєва

Ще трьом спортсменкам суми балів до п’єдесталу пошани не вистачило, проте вони продемонстрували характер та чудовий біг на окремих дистанціях. Ліна Панасюк серед дівчат категорії Діти В посіла третє місце у фінальному забігу на стометрівці, а на фінішному розіграші дистанції 2000 метрів лише трошки програла лідеру Софії Шевченко з SAM Roller Club та двом одноклубницям, фінішувавши четвертою. Ольга Половиця в дуже конкурентній категорії Дітей А двічі була четвертою – у фінальному забігу на 500 метрів та на довгій дистанції 2000 метрів на бали, де Олі не вистачило буквально одного кроку, щоб фінішувати третьою. Кіра Булах у категорії Кадети в другий змагальний день продемонструвала грамотну команду роботу, зробивши свій внесок у загальноклубний результат.

Окремо зазначимо, що двоє зі спортсменів ПЛСУ – Ральф Щетина та Анастасія Лузакова – встановили нові рекорди України на дистанції 100 метрів у віковій категорії Кадети!

У фінальному забігу серед хлопців Ральф Щетина пробіг стометрівку за 11.439 сек, на 61 тисячну перевершивши попередній показник одноклубника Андрія Фомічова, який у 2017 році подолав 100 метрів за 11.5 сек! Також, цим результатом Ральф виконав норматив кандидата у майстри спорту вже у 12 років.

Анастасія Лузакова у півфінальному забігу продемонструвала результат 12.536 сек, перевершивши своє власне минулорічне досягнення (12,843 сек) більш ніж на 3 десятих! Цим результатом Настя знов, як два роки тому, виконала норматив кандидата у майстри спорту.

Вітаємо спортсменів та тренерів із вдалим виступом на чемпіонаті України та дякуємо Українській Федерації роликового спорту за організацію змагань та чудові призи для спортсменів!