Чемпіонат Польщі 2014, Сломчин (ТРЕК)

14-15 червня відбувся Чемпіонат Польщі (Трек) по спідскейтінгу в місті Сломчин. Кількість учасників було рекордно високе, цього року організатори прийняли понад 330 спортсменів з усієї Польщі та України. На чемпіонаті було представлено 18 польських клубів, і 2 українські клуби – PLSU, Roller Club Leader.

Змагання в суботу, на жаль, часто переривалися через дощ, і в підсумку організатори не змогли провести всі заплановані дисципліни в рамках програми чемпіонату, частина дисциплін для дітей була проведена в спортивному залі. У другий день змагання пройшли за запланованим графіком.

Клуб ПЛСУ в Чемпіонаті Польщі представляли 16 спортсменів, для багатьох з них це була перша поїздка, і участь у змаганнях такого рівня. Підсумком, поїздки в Сломчин для нашого клубу стало – 4 перших місця за сумою всіх дисциплін у різних вікових категоріях.

Професійна ліга спідскейтінга України дякує організаторам за їх зусилля у підготовці та проведенні змагань, суддів за їх напружену роботу, тренерів за добре підготовлених спортсменів для боротьби в чемпіонаті.


Категорія Заг.
к-ть.
в кат.
Учасник Місце
(за сумою)
Юніори С (дів.) 34 Путинцева Поліна 8
Юніори D (дів.) 29 Крикунова Олена 13
Юніори E (дів.) 22 Сліпич Варвара 16
Майстри АК50 (дів.) 1 Попова Галина 1
Кадети (юн.) 26 Кравченко Тарас 6
Юніори С (юн.) 32 Фомічов Андрій 10
Заріпов Дмитро 18
Юніори D (юн.) 22 Петров Богдан 1
Юніори E (юн.) 30 Ромас Денис 1
Облап Ігор 5
Сніжко Ілля 6
Шкряда Микита 8
Бєлінський Євген 9
Лазепніков Богдан 21
Юніори F (юн.) 8 Вознюк Андрій 1
Сніжко Євген 7
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

[wonderplugin_gridgallery id=”31″]

Вам також може сподобатися...

X