• img-20130703170313
  • img-20130703170328
  • img-20130703170341

Вже ставши традиційним заходом, 3й Брестський напівмарафон в цьому році був проведений 15 червня. Помірятися силами на Брестському гребному каналі приїхали представники ролер клубів Росії, Естонії, України та Білорусі.

У програмі змагань були представлені дистанції: 1 км (діти до 10 років), 2 км (учасники до 16 років), 5 км (категорія "Фітнес", аматори) і напівмарафон 20 км для спідскейтерів.

Професійну Лігу спідскейтінгу України представляло 3 спортсмена клубу: Ганзенко Сергій і Кравченко Костянтин серед чоловіків, Худіяш Алена серед жінок. Напівмарафон учасники бігли в загальній для всіх, віковій категорії "Рейс".

На дистанції в 20 км Ганзенко Сергій показав, що на даний момент перебуває в чудовій спортивній формі. У підсумку Сергій зайняв друге місце з результатом – 33 хв 56.1 сек, поступившись всього одну десяту секунди представнику Естонії Пранглі Тоомасу з команди "Soranian Advanture". Третє місце було за представником команди Білорусі "Rollersport.net" Мініном Сергієм, який показав результат – 34 хв.

За підсумками напівмарафону в активі команди ПЛСУ – 1 срібна медаль.