Кубок Європи 2013, Німеччина (Арена Гайзінген)

  • img-20130502055809
  • img-20130502055834
  • img-20130502055925
  • img-20130502060010
  • img-20130502060034
  • img-20130502060058
  • img-20130502060117

By Yana

Нещодавно ми побували в Німеччині в містечку Гайзінген, на одному з кращих треків світу – Арена Гайзінген.

У перший день нашого перебування на Кубку Європи, наймолодші учасники нашої команди Ігор Облап і Богдан Петров з радістю і величезним бажанням вирішили відвідати тренування на новозбудованому треку, після чого розповіли і поділилися з нами своїми неймовірними враженнями. Так само, в цей час нам пощастило потрапити на тренування професійної команди POWERSLIDE, поспостерігати і відчути иx швидкості. Потренувавшись, діти трохи втомилися, і ми поїхали на обід.

Ввечорі на арену добралися і старші спортсмени PLUS у складі: Мохнач Марти, Мохнач Романа, Устименко Кирила і Бердичівського Олександра. Ось і хлопці почали освоювати трек отримуючи позитивні емоції від катання. І знову нашу команду чекала нова удача, – на трек прибула ще одна команда EO SKATES, відома своїми роллерами Яном Гвадером, Фабіо Франколіні і багатьма іншими титулованими спортсменами. Емоції зашкалювали, адже ми каталися на одному треку з «елітою» ролер-спорту. Втомлені, але задоволені ми повернулися в готель і чекали з нетерпінням завтрашнього дня.

Наступного дня людей на треку було вже трохи більше, всі починали з’їжджатися і проводити фінальні тренування перед змаганнями. Здавалося, що «спідскейтери» усього світу вирішили зібратися на цьому чудовому треку. Але це була всього лише мала частина учасників, порівняно з тим, що ми побачили в дні змагань Кубка Європи.

Наступних два дні пройшли дуже весело, цікаво, і на жаль дуже швидко. Особисто, я ніколи не бачила стільки скейтерів в одному місці: спортсмени з Німеччини, Італії, Франції, Чехії, Нідерландів, Колумбії, Венесуели, Аргентини, Польщі, Швейцарії. Як же було приємно, що Україна теж вписалася в цей колектив.

Все було круто: спортсмени від найменших до професіоналів стартували один за другим. Кожна група спортсменів наполегливо розминалася і готувалася до старту. Починаючи з групи кадетів і до групи активу, спортсменів можна вже було називати справжніми професіоналами, вони вражали нас своєю технікою бігу і швидкістю.

Приємним здивуванням для нас став новий вид спринту – «Dobin Sprint». У цьому виді дистанції спортсмен долає 2,5 кола по 200 метрів, півтора з яких дається для розгону, а останній, найшвидший круг йде в часовий залік. Таким чином у всіх спортсменів, які мали не дуже хороший старт з місця, сильно збільшувалися шанси на поліпшення свого результату. Так що новий спринт нам дуже сподобався.

Кожен спортсмен отримав досвід і заряд енергії від таких змагань. Здавалося, що батьки від побаченого, самі готові були вийти на старт і задати всім жару.

Приємно те, що кожен з представників PLUS показав персональні рекорди і отримав колосальний досвід. Сподіваємося що з кожним роком, наша команда буде відвідувати все більше таких змагань. А зараз хочу сказати спасибі всім батькам, спортсменам і звичайно тренеру за те, що були з нами!

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
[wonderplugin_gridgallery id=”32″]

Вам також може сподобатися...


X