Кубок Європи 2015 (Німеччина, Гера)

Сьомий етап Кубка Європи 2015 пройшов 19-21 червня в Гері (Німеччина). Перший день змагань розпочався з програми «Geraer Sprintcup», – дисципліни тайм-тріал на 300 метрів, за результатами якої визначалися стартові позиції спортсменів на дистанції другого дня Кубка Європи.

Нашу країну на даному етапі Європейського Кубку представляли 7 спортсменів Професійної ліги спідскейтінгу України: Маковецька Яна, Кравченко Тарас, Путінцева Поліна, Петров Богдан, Ромас Денис, Бєлінський Євген і Крикунова Альона.

У суботу успішно виступили на спринтерських дистанціях Маковецька Яна, яка пройшла у фінальний забіг на 1000 метрів і зайняла 6 фінішну позицію в даній дисципліні, також Ромас Денис був третім на двохсот метрівці у мас-старті.

На третій день Кубка Європи відзначилися Петров Богдан і Крикунова Альона. У гонці на вибування 3000м Богдан фінішував на другій позиції, а перемогу в мас-старті на 1000м серед дівчаток здобула Альона Крикунова.