Кубок 4-х турнірів ПЛСУ 2017. Дитяча Роллер Ліга» IV етап

2-го грудня 2017 року на ролер-треку ТРЦ «DreamTown» відбувся заключний, четвертий етап турніру «Дитяча Роллер Ліга. Кубок 4-х турнірів ПЛСУ 2017». Змагання зібрали рекордну кількість учасників, в зв’язку з чим організаторам навіть довелося за кілька днів до старту призупинити реєстрацію, зафіксувавши планку на позначці 190 юних спортсменів. За місця п’єдесталу пошани в одинадцяти вікових категоріях боролися представники шести київських ролер-клубів – Dragon Roller Club, Dream School, Freestyle, Sunrise, Leader та ПЛСУ, а також гості з Сум і Шостки – ДЮСШ «Чемпіон» і ДЮСШ «Барса».

Детская роллер лига

В черговий раз відмінно показали себе маленькі «Дракончики» з Dragon RC, що зібрали в молодших вікових категоріях 2012-2014 р.н. (3-5 років) вісім медалей з п’ятнадцяти, а Єгор Бакай (25.6 сек) у віковій категорії хлопчиків 3-х років побив на стометрівці попередній рекорд27.4 сек, що тримався два роки, з листопада 2015-го.

Дитяча ролер ліга
Дитяча ролер ліга

Знову підвищили часові планки на 100 метрів спортсмени ПЛСУ у віковій категорії 5-ти років – Марта Івчатова (17.2 сек) і Крістофер Сіренко (17.5 сек), причому Кріс також перевершив показник дворічної давності, а Марта поліпшила своє ж березневе досягнення першого етапу. Так само спортсмени семи років (2010 р.н.) продовжили «переписувати історію» рекордів у спринті – Катерина Ціцанюк (29.2 сек) і Марк Сокрута (28.0 сек) на 200-метрівці «перекрили» результати минулого року.

Дитяча ролер ліга
Дитяча ролер ліга

Старші вікові категорії також не змусили глядачів нудьгувати – і нові рекорди на дистанції 300 метрів з роздільного старту «Тайм-Тріал» від Марії Власенко – 38.6 сек (2009 р.н.), Івана Івчатова – 36.7 сек (2008 р.н.), Анастасії Лузаковой – 36.6 сек (2006-2007 р.н.), і групові забіги на дистанціях від 500 до 2000 метрів подарували море емоцій вболівальникам. А два колективних падіння у юнаків 10-11 років спричинили несподіваний розподіл місць на п’єдесталі.

Дитяча ролер ліга
Дитяча ролер ліга

Хотілося б відзначити групу «Фітнес», яка на фінальному етапі змагань вперше була однією з найчисленніших категорій серед хлопчиків і дівчаток. Це була приємна несподіванка для організаторів, яка дає можливість будувати подальші плани на розширення даної категорії учасників.

Дитяча ролер ліга
Дитяча ролер ліга

Після нагородження спортсменів за четвертий етап змагань, настала черга церемонії нагородження володарів Кубку ПЛСУ 2017 за сумою очок, набраних у всіх чотирьох турнірах – у березні, травні, жовтні та грудні цього року.
Слід зазначити, що в цьому році заповітні кубки отримали не тільки переможці, а й срібні та бронзові призери. Тут в більшості обійшлося без сюрпризів – фаворити, які стабільно демонстрували хороші результати протягом усього року, підтвердили свій клас. І лише в категорії юнаків «юніорів С» (10-11 років), де інтрига зберігалася до останнього моменту, вдалий виступ Іллі Сніжко і падіння конкурентів на останній дистанції, дозволило йому вирвати сумарне перше місце і золотий кубок.

Дитяча ролер ліга
Дитяча ролер ліга

Висловлюємо величезну подяку нашому незмінному спонсору — торговій марці «KINDER» за підтримку і надані призи для нагородження всіх учасників. Також дякуємо ТРЦ «DreamTown» за надання місця проведення змагань і подарункові сертифікати для призерів і переможців. Сподіваємося на подальшу співпрацю з нашими чудовими спонсорами в напрямку популяризації ролер спорту і залученні дітей до здорового способу життя.

Вітаємо всіх спортсменів і тренерів з прекрасними спортивними досягненнями!

PLSU – швидші за успіх!

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Вам також може сподобатися...

X