Дитяча Ролер Ліга. Кубок 4-х турнірів ПЛСУ 2019, 2-й етап

1 червня 2019 року на асфальтових доріжках Нового Київського велотреку за підтримки Української федерації зі швидкісного бігу на роликових ковзанах (UFIS) відбувся другий етап традиційних щорічних змагань Дитячої Ролер Ліги зі спідскейтингу – Кубок 4-х турнірів ПЛСУ 2019.

Першого літнього дня на старт вийшли 170 спортсменів, що представляли вісім ролершкіл та клубів Києва – Dragon RC, Penguin Team, DS Volt, Freestyle, Sunrise, Telbin Riders, Leader та ПЛСУ, до яких долучились сумський клуб Чемпіон, а також два клуби із Білорусі – Proskating TK та Young Roller.

Вже звично, змагальний день розпочався з виступів молодших категорій, а також юнаків та дівчат категорії “Фітнес”. Традиційно, дуже переконливо на цьому блоку дистанцій виглядали клуби Dragon RC та Penguin Team, що на двох забрали 20 із 36 медалей . Не залишись без місць на п’єдесталі пошани й клуби DS Volt, Чемпіон, Freestyle та Sunrise, що були представлені меншою кількістю спортсменів, проте ні на мить не поступились у прагненні перемоги та міцності спортивного характеру. Також, до медального заліку у “ранкових” категоріях долучились молодші представники ПЛСУ.

По обіді прийшов час для старших бігових категорій. Тут вже помітна медальна перевага була на боці клубу-організатору змагань, що був представлений значно більшою кількістю спортсменів, проте рішуче налаштовані сумчани з клубу Чемпіон, спідскейтери Proskating TK та Young Roller з Білорусі, а також кияни з клубів Leader та Telbin Riders ані на мить не дозволили представникам ПЛСУ розслабитись, вправно забезпечивши відмінно високий змагальний рівень на всіх дистанціях.

Варто додати, що традиційна вже на змаганнях Професійної ліги спідскейтингу України система фотофінішу Finish Lynx System звично забезпечила точність фіксації результатів до сотої долі секунди; а нова версія спеціалізованого програмного забезпечення для проведення змагань дозволила в автоматичному режимі миттєво перераховувати бали, формувати сітку забігів для плей-офф раундів спринтерських турнірів та генерувати таблиці для друку та розміщення на інформаційному стенді. Завдяки чому учасники змагань дізнавались результати та отримували загальну картину за сумою балів у своїх категоріях максимально швидко.

Наостанок, необхідно нагадати, що задля отримання наприкінці року головного трофею турніру “Кубок 4-x турнірів ПЛСУ 2019” важливо брати участь у всіх етапах змагань – набрані за результатами кожної дистанції рейтингові бали підсумовуються у загальну таблицю.

Окрему подяку висловлюємо Новому Київському Велотреку за надане місце проведення змагань. Команда організаторів сподівається на подальшу плідну співпрацю в напрямку популяризації ролерспорту та залучення дітей до здорового способу життя.

До зустрічі на третьому етапі Дитячої Ролер Ліги, який планується провести наприкінці вересня на гостинних асфальтових доріжках Нового Київського велотреку!

PLSU – швидші за успіх!
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Вам також може сподобатися...

X