«Дитяча Ролер Ліга. Кубок 4-x турнірів ПЛСУ 2017» – 3й етап

7 Жовтня відбувся третій етап серії змагань «Дитяча ролер ліга» 2017 року. Вперше змагання проведені за програмою роликових дисциплін для «Track» на асфальтованому покритті «Нового Київського велотреку». Хоча погода була дещо прохолодною, на щастя організаторів та учасників заходу, виявилася сприятливою для роликових забігів. Отже, на старт прибуло 160 ролерів.

Дитяча ролер ліга

У захопливій та наполегливій боротьбі за нагороди третього етапу взяли участь представники 10ти клубів: Dragon Roller Club (Київ), Freestyle (Київ), Leader Roller Club (Київ), Penguin Team (Київ) PLSU(Київ), Sunrise (Київ), Real Roller Club (Харків), Барса (Шостка), Чемпіон (Суми), а також гості з Білорусі представники клубу Young Roller Team (Мінськ).

Хотілося б відмітити участь у змаганнях нового клубу Penguin Team, юні «Пінгвіни» дуже достойно дебютували на наших стартах, та створили серйозну конкуренцію спідскейтерам, здобуваючи переможні та призові місця на п’єдесталі.

Дитяча ролер ліга
Дитяча ролер ліга

Загалом програма змагань була традиційною і складалася з двох дисциплін для всіх категорій учасників.
Для маленьких діточок та групи «Фітнес» першою була дистанція «Манерування на фішках», а другою – спринтерська гонка з півфіналами та фіналами. Вперше в цьому році ми відкрили наймолодшу категорію «Діти 2014», яка була представлена чотирма учасниками. Малюки порадували всіх присутніх учасників, батьків та тренерів своїми заїздами та прагненням до перемоги.

Дитяча ролер ліга
Дитяча ролер ліга
Старші та більш досвідченні спідскейтери спочатку бігли в декілька раундів спринтерські гонки на 500 метрів, потім були проведені групові забіги(мас-старт) на довгу дистанцію. Також вперше завдяки чудовим умовам та інфраструктурі «Київського велотреку» наприкінці змагань увечері були проведені командні естафетні гонки.

Дитяча ролер ліга
Дитяча ролер ліга

Не обійшлося і без приємних нововведень від організаторів, які орендували послугу спеціаліста із професійним обладнанням фотофінішу Finish Lynx System Developers, що дало змогу беззаперечно і чітко виявляти спірні моменти в запеклій боротьбі спортсменів.

Дитяча ролер ліга
Дитяча ролер ліга
Також було організовано «PLSU CAFE-corner» з гарячими кавою, чаєм та різноманітними смаколиками, щоб очікування стартів було більш теплим та солодким.

За фінальну частину нашого спортивного заходу «Дитяча Ролер Ліга. Кубок 4-x турнірів ПЛСУ 2017», особливу подяку висловлюємо нашому незмінному спонсору – торговій марці «KINDER» за можливість святкувати солодкі перемоги наданими призами для всіх учасників змагань.
Окрема подяка новому спонсору компанії «Екстрем Стайл – Магазин якісного спорядження», за надання десяти грошових подарункових сертифікатів для переможців змагань старших категорій зі спідскейтингу.

Дитяча ролер ліга
Дитяча ролер ліга

Сподіваємося на подальшу співпрацю з нашими чудовими спонсорами в напрямку популяризації ролер спорту та залученні дітей до здорового способу життя.

Дитяча ролер ліга

Вітаємо всіх спортсменів та тренерів з черговими досягненнями на змаганнях, та чекаємо на Вашу участь у IV заключному етапі «Дитячої Ролер Ліги 2017»!
PLSU – швидші за успіх!

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Вам також може сподобатися...

X