«Дитяча Ролер Ліга. Кубок 4-x турнірів ПЛСУ 2017» – 2й етап

21 Травня 2017 у Києві відбулись чергові змагання «Дитячої Ролер Ліги»!

Понад 150 мужніх спортсменів та тендітних спортсменок від клубів: Dragon Roller Club (Київ), Leader (Київ), PLSU (Київ), Freestyle (Київ), Sunrise (Київ), Барса (Шостка), Чемпіон (Суми), а також гості з Білорусі з клубу Young Roller (Мінськ), узяли участь у запеклій боротьбі за нагороди турніру.

Дитяча Ролер Ліга

Другий етап був проведений на свіжому повітрі за програмою роликових дисциплін для «Road».
Усі учасники, окрім категорії «Фітнес» та наймолодших діточок «Діти 2013», підкорювали час на трьох дистанціях, іноді по декілька разів, проходячи всі сходинки відбору до фіналу.

Незважаючи на юний вік спортсменів, вони якнайкраще показали гідні перегони, раз у раз змушуючи лише фотофініш розділити перемогу між ними, тим самим підкреслюючи невпинне прагнення потрапити на п’єдестал.

Хотілося б нагадати, що кожна дистанція змагань дуже важлива для учасників, оскільки за сумою балів за кожне здобуте місце на всіх етапах, розігрується головний трофей турніру «Кубок 4-x турнірів ПЛСУ 2017».

Особливу подяку організатори висловлюють спортсменам, батькам і тренерам, що проживали з нами кожен забіг від старту до фінішу, а також торговій марці «KINDER» – за можливість святкувати солодкі перемоги та розтягнути смак якнайдовше.

До зустрічі на наступних етапах «Дитячої Ролер Ліги»!