«Дитяча Ролер Ліга. Кубок 4-x турнірів ПЛСУ 2017» – 1й етап

Раді повідомити, що вчора 18.03.2017 відбувся перший етап «Дитячої Ролер Ліги. Кубок 4-x турнірів ПЛСУ 2017», який пройшов в ТРЦ «DreamTown». Цього разу у змаганнях взяли участь 132 спортсмени, що відважно боролися за перемогу та солодкі призи, які кожного разу нам люб’язно надає торгова марка «KINDER». Кожна категорія вражала організаторів та гостей змагань швидкими результатами, яскравими виступами та запеклою й інтригуючою боротьбою за місце переможця.

У першому етапі Кубку взяло участь 7 ролер-клубів. Хотілося б виділити участь нового клубу DRAGON Roller Club, маленькі «Дракончики» якого показали належний рівень підготовки та нестримно крокували до перемоги.
PLSU#1-2194
Ми щиро сподіваємося, що й надалі все більше й більше команд братимуть участь у наших змаганнях та складатимуть гідну конкуренцію.

Не залишаємо без уваги і категорію «Фітнес», в якій напередодні старту були змінені дистанції. Спортсмени цієї групи змагалися на фітнес-роликах, але не менше за спідскейтерів прагнули перемоги. Сподіваємося, що зміни були на користь учасникам та додали драйву й цікавості в їхній боротьбі.

PLSU#1-2739


Успішним показником було те що і цього разу, незважаючи на початок сезону, у нас з’явилося 2 нових рекорди. Це задоволення нам подарувала сім’я Івчатових, діти якої встановлюють нові рекорди на кожному етапі змагань:
– в категорії Діти 2012 (5 років), Івчатова Марта (ПЛСУ) – 18.7 сек (100м);
– в категорії Діти 2008 (9 років), Івчатов Іван (ПЛСУ) – 37.0 сек (300м Тайм-Тріал).

Доброю тенденцією є те, що з кожним роком, від етапу до етапу, кількість учасників «Дитячої Ролер Ліги» потроху зростає, таким чином є можливість проводити чвертьфінали, півфінали та фінали, що значно підвищує рівень спортсменів та їхні персональні результати. Дуже дякуємо усім батькам та учасникам за те, що відвідуєте наші змагання та старанно до них готуєтесь!

PLSU#1-2938

Окрема подяка нашому незмінному спонсору – торговій марці «KINDER» за підтримку та надані призи для нагородження юних ролерів. Роману Горбаню за благодійну підтримку в оформленні зали різнокольоровими повітряними кульками, що додало веселого та святкового настрою усім діткам. Також дякуємо ТРЦ «DreamTown» за надане місце проведення змагань та подарункові сертифікати для всіх учасників. Сподіваємося на подальшу співпрацю в напрямку популяризації ролер спорту та залученні дітей до здорового способу життя.

Вітаємо всіх спортсменів та тренерів з черговими персональними досягненнями на змаганнях, та чекаємо на вашу участь у II етапі «Дитячої Ролер Ліги»!

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Вам також може сподобатися...


X