«Дитяча Ролер Ліга. Кубок 4-х турнірів ПЛСУ 2018» I етап

Перший етап змагань «Дитячої Ролер Ліги 2018» зі спідскейтингу традиційно відбувся на ролер-треку ТРЦ «DreamTown» у суботу 17 березня.

Цього дня стартувало 156 учасників з одинадцяти ролер шкіл та клубів, більшість з яких представляли місто Київ (Dragon, DreamSchool, Freestyle, Leader, PLSU, Penguin Team, RollerKinder, Sunrise). Уперше на змаганнях дебютували ролери ДСРК «ArtRoller» з Київської області (м. Біла Церква). Також по одному учаснику приїхало з міста Харкова (Real Roller Club) та міста Шостка (ДЮСШ «Барса»).

Дитяча ролер ліга

Загалом спортивний захід був проведений у традиційному для «Дитячої ролер ліги» форматі з деякими приємними нововведеннями:

• Вперше змагання були проведені за підтримки Української федерації зі швидкісного бігу на роликових ковзанах (UFIS) в рамках Чемпіонату міста Києва за офіційного сприяння Управління молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА. Що в перспективі дає можливість присвоювати юним спортсменам спортивні розряди.

• Була відкрита найбільша кількість вікових категорій учасників за всі роки проведення змагань – по 12 серед юнаків та дівчат, а це більше 70-ти дизайнерських медалей різного ґатунку від організаторів.

• Для спортсменів на фітнес роликах була розширена вікова група «Діти Фітнес» з 2011 по 2006 р.н., розділена на три під-категорії, та відділена від учасників на бігових роликах, що посприяло більш справедливому розподілу призових місць та чесній боротьбі на дистанціях змагань.

Дитяча ролер ліга

Дистанція «Маневрування по фішках» для кожного з ролерів вперше була проведена у дві спроби, для поліпшення результату в разі невдалого проходження однієї зі спроб.

• Також вперше в закритому приміщенні ролер-треку ТРЦ «DreamTown» замість ручного хронометражу була використана система фотофінішу Finish Lynx System у групових та індивідуальних забігах.

• Була протестована пробна версія спеціалізованого програмного забезпечення для проведення змагань. Це дало змогу автоматизувати та пришвидшити обробку результатів, вивішувати роздруковані результати дистанцій протягом 5-10 хвилин після забігів, автоматизувати формування забігів різних раундів без суддівських помилок та затримок, та багато іншого нового функціоналу.

Дитяча ролер ліга

Отже ми, як команда організаторів і надалі плануємо покращувати рівень проведення наших змагань з єдиною головною метою – популяризація роликового спорту та швидкісного бігу на роликових ковзанах серед дітей та молоді.

Також хотілося б нагадати, що важливо брати участь у всіх етапах змагань задля отримання наприкінці року головного трофею турніру «Кубок 4-x турнірів ПЛСУ 2018».

Окрему особливу подяку висловлюємо торговій марці «KINDER» – за підтримку та надані призи для нагородження усіх ролерів, Торгово-розважальному центру «DreamTown» за надане місце проведення змагань та подарункові сертифікати для учасників змагань. Команда організаторів сподівається на подальшу плідну співпрацю в напрямку популяризації ролер спорту та залучення дітей до здорового способу життя.

До зустрічі на другому етапі «Дитячої Ролер Ліги», який плануємо провести 13-го травня на доріжці Нового Київського велотреку!

PLSU – швидші за успіх!

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Вам також може сподобатися...

X