«Дитяча Ролер Ліга. Кубок 4-х турнірів ПЛСУ 2018» II етап

Другий етап змагань зі швидкісного бігу на роликових ковзанах «Дитяча Ролер Ліга» пройшов на день раніше запланованих термінів у суботу 12 Травня. В зв’язку з несприятливим прогнозом погоди на неділю 13 Травня організатори змушені були провести змагання не тільки в інший день, але й на іншому спортивному об’єкті ФСК «Економіст» КНЕУ ім. В. Гетьмана, а не на заздалегідь запланованій СС «Київського велотреку». Вирішувалося це питання майже миттєво, оскільки за один день у п’ятницю потрібно було попередити усіх учасників з різних клубів, з інших міст, та навіть з іншої країни. Також перенести всю організацію та підготовку на інший стадіон, домовитися про дозвіл проведення на новому об’єкті та багато інших важливих питань.

Внаслідок цього старт прийняли 185 учасників змагань, а не 220 що були попередньо зареєстровані на участь у другому етапі. Але і ця кількість ролерів виявилася рекордною за 5 років проведення нашого дитячого ролер-турніру.

Дитяча ролер ліга

Та природа все ж таки віддячила своєю комфортною теплою погодою, так що усі зусилля команди організаторів не були марними. Отже, за нагороди другого етапу змагань «Дитяча Ролер Ліга. Кубок 4-x турнірів ПЛСУ 2018» взяли участь представники 11-ти ролер шкіл та клубів: ДСРК «ArtRoller» (м. Біла Церква), Dragon Roller Club (Київ), Freestyle (Київ), Leader Roller Club (Київ), PLSU (Київ), Sunrise (Київ), Dream School (Київ), Mops Roller Club (Київ), Roller Kinder (Київ), ДЮСШ «Барса» (Шостка), а також гості з Білорусі представники клубу Young Roller Team (Мінськ).

Дитяча ролер ліга

В молодших категоріях та у категоріях «Діти Фітнес» було проведено традиційно по дві дисципліни – дві спроби «Маневрування по фішках», та бігова дистанція в декілька раундів, в залежності від кількості учасників у групі. Хотілося б відмітити, що на цьому етапі побільшало учасників у категоріях серед найменших дітей. Та вперше у категорії «Діти G1 (4) – 2014» взяв участь наймолодший учасник змагань цього року, представник Dragon Roller ClubБлошенко Святослав (2015 р.н.), показавши чудову технічну підготовку на фішках та жагу до перемоги в бігу серед доросліших на рік суперників. Вітаємо Святослава з початком спортивних звершень!

У бігових категоріях (2010 р.н. і старших) спортсмени спідскейтери підкорювали час на трьох дистанціях: 300м «Тайм-Тріал», 500м «Спринт» у декілька раундів, «Групова гонка» на 1000м та 3000м за бали.

Дитяча ролер ліга

Цього дня всі учасники показали гідні перегони та запеклу боротьбу на дистанціях, до кінця не було зрозуміло хто саме по сумі балів усіх дистанцій буде стояти на щаблях п’єдесталу пошани. А завдяки професійному обладнанню фотофінішу Finish Lynx System Developers було беззаперечно і чітко встановлено результати переможців та кожного спортсмена.

Дитяча ролер ліга

Висловлюємо щиру вдячність всім, хто сприяв та допомагав проведенню спортивного заходу! Змагання були проведені за підтримки Української федерації зі швидкісного бігу на роликових ковзанах. Особливу подяку висловлюємо торговій марці «KINDER» нашому незмінному спонсору – за підтримку та надані призи для нагородження для всіх учасників змагань.

Сподіваємося на подальшу співпрацю в напрямку популяризації ролер спорту та швидкісного бігу на роликових ковзанах, та залученню дітей до здорового способу життя.

До зустрічі на третьому етапі «Дитячої Ролер Ліги 2018», який плануємо провести 29-го вересня на доріжці СС «Київський велотрек»!

PLSU – швидші за успіх!

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Вам також може сподобатися...


X